Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
MoNa` напиша:
Кога е заљубена и кога плаче.
се согласувам со ова, но зависи како плаче.

п.с. според мене жената е најубава кога се расонува... а исто така и кога заспива од умор... (како бебенце заспиваат:))
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
кога излегува од бањата и така мокра завиена само во крпа а на телото сеуште има капки вода
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
a n g e l c e напиша:
кога излегува од бањата и така мокра завиена само во крпа а на телото сеуште има капки вода
тогаш е најсекси... што технички гледано не мора да значи дека е и најубава...
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Жената е најубава кога плаче, кога се љути и кога ке стане насабајле во маичка со прерамки, со едната прерамка падната и коа ке ве глеа пола саат со тоа очињата.

Затоа луѓе растажувајте ги и нервирајте ги своите девојки а после легнете ги у кревет, за да бидат најубави на свет :pos2: (шала мала, не мислев ништо лошо)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Кога држи нешто што зготвила и го става на маса, кога ми носи пиво, кога мие садови, кога наведната со жица во рака одзатнува шоља.
Абе што зборам.
Најубава е кога излегува од езеро/море, влажна, си фру.
.......коа ке ве глеа пола саат со тоа очињата. .....
со кој сум легнала вчера вечер, толку ли пијана бев:)
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
Жената е убава секогаш и кога плаче,кога се смее,кога не е изнервирана.. секогаш е убава.Али мислам дека најуба е кога ти доаѓа и ти вика" мили Јас сум трудна" е тогашшшшш е најубава:)
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
sky_dog<no1> напиша:
Жената е убава секогаш и кога плаче,кога се смее,кога не е изнервирана.. секогаш е убава.Али мислам дека најуба е кога ти доаѓа и ти вика" мили Јас сум трудна" е тогашшшшш е најубава:)
Aко сме во брак, да, тогаш е најубава, ама ако не сме, ке ми дое да повратам и ке се онесвестам од шо е неубава:nenene:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Лејди Сатори напиша:
Мислам дека нема друга ваква тема...:helou:
Прашањето е и за мажите и за жените, кога мислите дека една жена е најубава...најпривлечна, најсензуална...?

Според мене додека се спрема за излегување, додека е полуоблечна и е неверојатно прецизна и внимателна додека се шминка...прекрасно. :)
:nenene: :nenene: :nenene:
Vo trenerki i normalna letna bluzichka, bez nikakva shminka, nekade okolu 18.00 vo den koga do 16.00 vrnelo dozd!:smir:
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
Кога ќе добие:):)

Кога сме полни со емоции и чувства, било какви, сите сме убави оти тие не’ обојуваат.
 
Член од
5 март 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
Жената е најубава после капење,тогаш изгледа побела,посекси со мокра коса целата мазна (избричена)мириса на убав крем после капење не се згорчуваш на јазикот ко че ја бакнуваш на вратот,..............

sky_dog<no1> напиша:
Жената е убава секогаш и кога плаче,кога се смее,кога не е изнервирана.. секогаш е убава.Али мислам дека најуба е кога ти доаѓа и ти вика" мили Јас сум трудна" е тогашшшшш е најубава:)
Дете бери ум да не ја збркаш работата предвреме па да видиш шо убајни че прогледаш во животот:helou:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Жената е најубавото нешто на планетата земја. Во секој момент е најубава :)
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Кога е среќна, исполнета, заљубена...Тогаш како да блеска...
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Бре, бре, бре, сите одговориле дека е најубава кога е или поспана или дур спие или кога е природна, ненашминката...
Тогаш зошто жените трошат толку пари и драгоцено време да налупаат све могуче што „би им ги покрило акните“, „истакнале цртите“, „замаскирале брчките“?:) А тоа маживе природни жени да сакале. :)

Иначе јас највеќе си се свиѓам себеси кога сум бледа ко дух у фаца. :pos: Озбилно.:) Ама бледа природно (од неспиење, нејадење, настинка итн), а не од пудра.:) Имам некоја средновековна убавина така,а го сакам тој период. :pos:

А жена општо, е убедливо најубава кога плаче. Ама не во моментот дури плаче (тогаш цмиздри и прави некои лоши фаци:)), туку откако ќе престане со липање, само по некоја солзичка и вкрвавени очи.
И кога се смее. Секој е убав кога се смее, онака позитивно, гласно, широко и искрено.:)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Najubava e koga gleda vo svojot sakan i se smee.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom