Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
...koga e bremena vo prvite 3 meseci togash zrachi so posebna ubavina i aura ,poradi toa sto vo edno telo se naogaat dva zivota(dve dushi)...
eve ti nekoj koj znae da kaze nesto sto navistina e raciolnalno..definitivno nema poubavo nesto od bremena zena vo prvite tri meseci.Svaka cast na majstorot sto go kazal ova.Mora da se najde i po nekoja bistra glava na forumov!
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
koa e zaljubena :D:D:D:D:D.....i sekako se slozuvam za toa deka e najubava koga e bremena..
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
За да видите дали жената е убава , се гледа насабајле , кога станува од сон. Тогаш нема ни шминки ништо. Се е природно. Е тогаш се гледа вистинската убавина на жената.:salut:
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Тогаш девојките најчесто се одвратни. Добро, надворешниот изглед можеби им цути, ама да не ти се погоди уста да отвори или да има повеќе простор околу неа да ти заигра и сл. ...
Најчесто, мене ми се најодвратни слободните девојки, посебно кога би ги споредила со зафатените ... :pipi:

Секој различно ја доживува слободата...Зборувам за слободата, на умот и духот, пружена од оној кој ни значи:pipi:
 

nike girl

Just Do It
Член од
25 август 2008
Мислења
61
Поени од реакции
1
кога е заљубена :back: значи грда сум сеа :kesa:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Во некоја спавача или пижамчиња, таква поспана, само што се разбудила, без шминка. без ништо...:back:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Kога се смее и е полна со позитивна енергија
 

cokance

Затишје пред курац.
Член од
11 август 2008
Мислења
686
Поени од реакции
145
Кога ќе стане од спиење или кога ќе излезе од под туш.
:toe:
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.564
Поени од реакции
1.855
најубави сте кога во очите го имате оној поглед кој никако не можам да разберам што сака да ми рече, а очињата ви светкаат како на мачка

тогаш сте толку секси што не можам ништо да ви одбијам
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..хахаха кога е најубава?? хахаха:pos2::pos2::pos2:..ма немам појма...на некого оцабајле..на некого кога е бремена..на некого кога е во пижами..а па на некого кога е без ништо( хахаха тоа на сите машки хаха)...според мене најубава е кога е среќна..едноставно извира од неа во тој момент убавина...но сепак не се сите хахаха
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Шо знам викаат сите велат "Ау невестава шо убаа е" па мислам кога се венчаат тогаш се најуваби,најсреќни, највесели итн. :)
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Коа е со раширени нозе:pos:!Незнам-коа глуми домаќинка(а не е).:toe:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Кога се смееат природно а не вештачки на сила.
 

~windy~

urban hippie
Член од
10 септември 2008
Мислења
774
Поени од реакции
120
Koga e na plaza na zajdisonce, portokalovata svetlina i go obojuva liceto a vetarot si igra so kosata i kratkoto fustance otkrivajki delovi od cokoladnata koza!
Nautro, koga se budi i e polugola, razbushavena, sonliva, pospana, nezna...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom