Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Најубава е кога е природна БЕз шминка без ништо природата што и дала тоа.Според мене најубава.
 
U

UnholY

Гостин
Мене ми е најубава секогаш. И кога ќе стане од спиење, и кога има подочњаци до земјата, и кога е нашминака и суредена...Секогаш ми е најубава. Зборувам за женска ми :)
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
Po mene najubava e koga ke go fatis momentot dodeka spie, taman koga ke gi otvori ocite prvoto nesto sto ke go vidi e da e tvoeto lice i tvojata nasmevka. Mislam po mene taa reakcia za mene e najubava, znaci nemora da e pozitivna ili negativna ama vo toj moment za mene e najubava.
 
Член од
20 јуни 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
...koa e trudna, zenata e najubava togash...
 

Таа

Утро
Член од
22 јуни 2008
Мислења
118
Поени од реакции
6
Кога е природна, кога се смее...
Кога е заљубена.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Zenata e najubava koga ke se soblece gola i ti ke ja ebesh e togash zenata e najubava:salut:

Zenata e najubava koga ke se soblece gola i ti ke sakash da ja ebesh e togash zenata e najubava.Ama ne nekoja grozna zena tuku ubava zena:salut:
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
иако жените секогаш се убави но најубава е кога е срекна и тогаш светат од радост и го покажуваат нај убавото што го имаат во нив
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Кога е нашминкана ..

п.с не ви препорачувам да се будете до ова суштество наутро .. за ваше арно:smir:
 

BlaCk FiRe

`Going NoWhere`
Член од
21 март 2008
Мислења
637
Поени од реакции
18
Според мене .... абе Жена ми сигурно ... :)
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Имам читано некаде дека убавината на жената може да се види кога ќе се разбуди од сон поточно кога ќе стане од спиење/разбуди, а инаку најубава е кога ќе е природна да нема силикони и слични работи..
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Мислам дека нема друга ваква тема...:helou:
Прашањето е и за мажите и за жените, кога мислите дека една жена е најубава...најпривлечна, најсензуална...?

Според мене додека се спрема за излегување, додека е полуоблечна и е неверојатно прецизна и внимателна додека се шминка...прекрасно. :)

Koga te gleda so zamagleni oci kako da ke place a ne e naduvana:smir:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
136
Поени од реакции
3
ja samo ke kazam : ZENATA E NAJUBAVA KOGA E RASPOLOZENA !!!
 
Член од
27 март 2007
Мислења
91
Поени од реакции
1
MIslam deka zensata e najubava koga e vljubena.Togas ima nekoj poseben sjaj vo ocite kako da e na 7 nebo postojno letnata so specificna nesfatliva nasmevka na liceto postojano.
A isto taka imam zabelezano deka sekoja zena e mnogu ubava dodeka place,ocite i svetat,usnite potekuvaat i milo izgleda.Se soglasuvate?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom