Кобен прдеж

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63

Постојат повеќе ситуации во кои не е препорачливо да прднете, но заради некои можете и да завршите зад решетки. На пример, кога во полициска станица ви земаат отпечатоци на прстите, а вие стоите преблиску до полицаецот....

Еден маж ќе мора да се соочи со сериозни обвиненија откако прднал „на“ полицаец.

Хозе Круз од Саут Чарлстон (САД) бил приведен во полициска станица поради возење во пијана состојба. И откако преспа во келијата, ќе ја напуштеше полициската станица само со посилна главоболка, да не дојдеше до спорниот инцидент.

Имено, додека му земале отисоци од прстите, очевидците тврдат дека се приближил до еден полицаец и му прднал. Сведоците тврдат дека смрдеата била многу силна.

Хозе сега мора да се соочи со обвинение за напад на полицаец и за возење во пијана состојба.

Превземено од taratur.com.mk
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.058
Ц ц ц...чудни закони:)
Еднаш прочитав во некоја од американските држави со закон секој граѓанин мора барем еднаш годишно да се искапи:)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
579
Toj e obvinet za narusuvanje na javniot red i mir,mora prdezot da bil mnogu silen ama i mirizliv :nesvest:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.580
Поени од реакции
2.582
Епа... шо К барал да му прди на цајканот насочен кон него... простачка работа.

Ц ц ц...чудни закони:)
Еднаш прочитав во некоја од американските држави со закон секој граѓанин мора барем еднаш годишно да се искапи:)
А што мислиш зошто би донеле ваков закон... сигурно во времето кога е донесен, само со закон можеле да убедат некој да се макне во вода.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Епа... шо К барал да му прди на цајканот насочен кон него... простачка работа.
„Насочен“ кон него?Какви се повредите?Психички?Штипе на очи?Ма дај не заебавај...Како на Монти Пајтон...ПРДАМ ВО ВАШ СМЕР!
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
паа добра идеја и кај нас да се воведе ваков закон за забрането јавно прдење
:pos: :pos: :pos: :pos:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
:smir:хахаха ова се глупости бе
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.580
Поени од реакции
2.582
„Насочен“ кон него?Какви се повредите?Психички?Штипе на очи?Ма дај не заебавај...Како на Монти Пајтон...ПРДАМ ВО ВАШ СМЕР!
Најверојатно нешто така... само што овој и го извел тоа а овие го сватиле како навреда :)

p.s Мони пајтон хахахах баш вчера го гледав клипчево по милионити пат :)
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ало...таратур лајно е ова, што очекувате?
И шо има врска оваа вест е објавена на таратур....одлични се дечките:music3::music3::music3:
БТВ ова е срање.....како може да го стаат у затвор оти прднал во полициска станица:poss::poss::poss::poss:
Ноу џастис ноу пис фак да полис:sakas_ust:sakas_ust:sakas_ust:sakas_ust
 

Kajgana Shop

На врв Bottom