Клуб SPIRIT (Охрид)

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Ехеееее не ми текнува кога бев последен пат многу одамна беше само знам дека грдо си поминав.Не ми се свиѓа бе .Одат само некој 'мангупи' да те испијанат на некој фолк песни и после да се истепет.Сеа можда сменато е нешо во местово ама порано вака беше секој викенд тепачки,многу гужви,страшна смрдеа:kesa:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
152
Поени од реакции
5
Абе јас единствено бев на свиркава од бендов и навистина ми се допадна, го развеселија местово и в крај го наполнаа, а потоа се се врати по старо.
 

BJK

\m/ Master of Puppets \m/
Член од
21 јуни 2008
Мислења
470
Поени од реакции
23
abe mene ic ne mi se sviga, ne deka imam nekoi zabeleski, ne mi lezi na mojot stil, no sekogas davam podrska na DJ Erbil :vozbud:
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.983
Поени од реакции
12.543
Ко в дупка си,мене ич не ми се свиѓат. Не знам коа сум била последен пат
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.506
Поени од реакции
47.680
БАУУУУ батееее најак дискач у Р.М.Охридски одговор на Шкорпион Панда и Рицар.
Бев летоска два три пати,и останав зинат,аграрниот крем на државав беше цел внатре.Кожна папуча кошула у фармерка,црни рамбовки бижутерија ланци,музика строго на кирилица,никако увозна,тепачки у секоја добра...местоно е ко по прирачник за џибери правено. :);
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: VeS

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
БАУУУУ батееее најак дискач у Р.М.Охридски одговор на Шкорпион Панда и Рицар.
Бев летоска два три пати,и останав зинат,аграрниот крем на државав беше цел внатре.Кожна папуча кошула у фармерка,црни рамбовки бижутерија ланци,музика строго на кирилица,никако увозна,тепачки у секоја добра...местоно е ко по прирачник за џибери правено. :);
Ахахахахаааа баш така
го држеше едно другарче некое време, ама виде не виде си собра парталите :icon_lol: за сељачка раја (не поим село туку карактер) треба сељак, за да ги води и одржава, јбг...остај тоа, 30 метра од на баба ми куќата е, добро е што не одам во О(х)рида, инаку ќе ги дигнам во ваздух :icon_lol:
Местото мислам дека е и данбетар од овија шо се Панда, манда, Деспина, Милениум, Ханибал (то је више елита мислам) итн...молим ти се па...колку затруена младина иаме немогуче..па и ние одиме по кафани, ама имаме култура (на живеење (за неинформисани)) бре! :icon_lol:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Вчера бев спирит незнам кој ѓаол ме натера ајде сите рекоја да ојме и ај ојдовме. Тапа, шо диџеј ќе беше од лаптоп да пушта музика... танс журка пак и:uvo:за нигде тапа место од тие светлата глава ме заболе едвај чекав да си одам. Внатре двајца без тројца комотно фудбал да играш..:jaj: ЛОШО многу ЛОШО
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
интересна тема....хммм......СПИРИТ! па вака.....лани беше шема...имаше мн луѓе....не се дишеше внатре!! ама сега пропадна и спирит и се.....никој не ојт таму...празно пусто...и нон стоп се обидват да си ја вратат славата.....ама за џабе..пошо отворија мн појаки кафичи...а овие старите си останаја празни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom