Кладилница

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.431
Поени од реакции
22.043
јас максимум имам ставено 800 денари а инаку секој ден се кладам :toe:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224
Најмногу сум оставил 4000 на Ајакс
 
Член од
7 јули 2008
Мислења
131
Поени од реакции
4
Јас играм секој ден. Летово само понеделник не играв. И губам пари. Ама тоа е зависност како од цигарите. Само штета. Совет до тие што не играат нека не почнуваат. Каде што е во прашање математика, нема добивка. Факторот среќа е само фарса да играте кладилница. Хех ако си имал среќа не ке си играл уплакал во кладилница
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Ако јас решам да уплатам значи дека сите што уплатиле дента ке утнат:pos2:значи ама ич не ме бива за кладење
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
јас играм само кога мислам дека има добри утакмици, еве на пример вчера од 6 утакмици ме паднаја само ПСВ....јбг
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
ретко играм,а за уплата максиум 100ка ставам
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Максимум сум ставил 3000 на Еуро 2008 Германија-Австрија кец.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Mnogu retko uplakam sportska,da uplakam pochsesto mozebi i ke mi se padne neshto :vozbud:
 

I am a bastard!

God Save The Queen
Член од
18 септември 2008
Мислења
94
Поени од реакции
8
Само за првенствата играм. Најчесто добивам :) ама не некои големи суми колку за кафе неделно од утакмица
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
во средата изгорев 2000 иначе играм редовно а за добивки кога како
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
јас си се кладев скоро секој ден. некогаш и по два пати на ден.
сега веќе се кладам еднаш неделно во сабота си пишувам ливче за викенд. и тоа по мое мислење, без интернет ваму таму. 6-7 утакмици за 50 ден уплата и ми носат по некои 3-4 илјади...само никако да фатам...ама кога-тогаш...:tapp:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Играв почесто и фаќав.Е после почнав да губам па поретко уплаќав и сега 2 месеци не сум ујдел у обложувалница
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Jas veke 2 godini go probuvam mojot modificiran Martingale sistem so koj moze dobro da se zaraboti. E sega uste go nemam pocnato zatoa sto mi treba minimum od 500 evra, koi zasega gi nemam ama koga ke gi imam sigurno go pocnuvam sistemot.
Da bide pojasno Martingale e poznat kako sistem kade sto se brka x celovreme i se dur ne se dobie se duplira vlogot. Jas ne brkam x-ovi mislam deka toa e ziva propast nego idam malku na posigurnite natprevari pretezno 1-ovi i go imam modificirano toj sistem so cel da se namali rizikot od bankrot odnosno da ne se zgolemuva tolku brzo vlogot kako sto e slucajot so x-ovite.
Porano igrav taka na tepka po pet utakmici na livce ama citav malku na internet i svativ deka sansite da go dobijam livceto mi se i od 1% pomali. Od togas samo singlovi igram zatoa sto sansite da dobijam mi se 33.33%. Pogolem procent na moznost za realna dobivka ne e mozno da se dobie. Zboram za kladenje vo fudbal.
I sega seriozno razmisluvam da si formiram tim od 4-5 luge koi ke imaat zadaca da pratat odredena liga i sobirajki informacii od internet da se dojde do posakuvanata cel, a toa e so lezenje pari da padnat. :)
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
6 meseci ne igram apstiniram inace igrav 7 godini ... i sfativ samo singl mu e majka niso drugo i uplata nad 1000 drugo ti e samo zaebancija .... ednas fakas u 50 pati kolku da vratis parite mozebi ...

Huhh bolje da ne igram pak
 

Kajgana Shop

На врв Bottom