Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.934
Поени од реакции
9.568
Португалија?
Најголем фаворит според мене исто со Англија
Jas sum clen vo mnogu jaka privatna germanska grupa na telegram, likovi vakvi kako mene koi igraat jako, ima i nekoi koi igraat i pojako od mene.
Tiketot sto go imas postirano so Leverkusen trojna titula odamna go imam videno vo grupata...
Vo grupata ima eden decko Fabio od Berlin, toj e najjak, ispod 1000 evra ne stava na tiket.
Ocigldno mnogu bogat decko, eden rucek plakja po 500+ evra.
Што имат врска квалитетот на групата со то кој со колку пари играт?
Планирам да ставам 1000 евра на Франција шампион, 4.50 квота. Или да ги комбинирам Франција финале и шампион на 2 тикети по 500.

Што мислите има ли некој шо може да замрси сметки? Според кладилниците Англија е фаворит.:cautious:
Англија,Португалија,Германија,Франција и од сенка Шпанија,Италија и Холандија ама најголем валуе е на Португалија на ова ЕП.
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
487
Поени од реакции
875
Jas sum clen vo mnogu jaka privatna germanska grupa na telegram, likovi vakvi kako mene koi igraat jako, ima i nekoi koi igraat i pojako od mene.
Tiketot sto go imas postirano so Leverkusen trojna titula odamna go imam videno vo grupata...
Vo grupata ima eden decko Fabio od Berlin, toj e najjak, ispod 1000 evra ne stava na tiket.
Ocigldno mnogu bogat decko, eden rucek plakja po 500+ evra.
Mi rekoa imale 20 k Angebot no ne gi zemale parite a na 2:0 ja igrale Atalanta nachtes tor za 2k go vidov chatot....toa kaj mene e igrac, jas sum vo Avstrija... rece deka e Germanski forum mi pokazuvase chat i nekoi betovi se nad 1k. Moze da e ista grupa, koga ke dojde povtorno ke go prasam pak kako sto, ova e Arap i on roka ko budala.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.737
Поени од реакции
6.673
Моцарт сега имаат онлајн обложување официјално и во Македонија?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.347
Поени од реакции
108.682
Jak e na svoj servis crncugava Eubanks, dvometrash...
Најслабиот играч на земја во топ 100, убедливо. Ниту знае да се движи на земја, ниту сервисот и форхендот му играат некоја улога. Синер е убедливо најдобар играч сезонава, стабилен и не поклонува ама баш ништо. За да пројде типов треба еден сет да оди со 2 брејка, а другите два со по еден, пример 6-2 6-4 6-4 и типот е добитен. По мене бар два сета ќе одат убедливо ама ајде, не е лошо и вака.

Се зезам иначе нема 100 000 да уплатам затоа што немам, а кога би имал би ги ставил без дилема. Единствено ме мачи тоа што Синер влече повреда и не играше во Рим поради тоа, ама од друга страна изјави дека е ок и дека нема проблеми, а и веќе недела дена тренира во Париз така да ако е повреден немаше ни да настапи. Бонус на се, не сакаат појакиве играчи да се трошат во првите кола со вакви индијанци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom