Кладилница (Генерална дискусија)

L

Löwe

Гостин
Најголем поклон на денот за денеска според мене.
Надал (-4.5) - Алмагро 1 (1.7)
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
9.446
Поени од реакции
15.557
Фејнорд, Милан и Челзи.

Повеќе од тоа денес, здравје :rolleyes:...
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
Киелце 1Н @ 1.90
Шалке 1 @ 1.70
Ница Т1 @ 1.90
Челзи 1 @ 1.45 (супер тип)
Милан 1 @ 1.35
Партизан 2 @ 1.35
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.656
Милан 1 - 1.35
Челзи 1 - 1.35
Авелино 1 - 1.35

2.46 коеф. бонче за две и пол бончиња. :)
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
Ако не ја вртат Базел све им ебам... и Ајде ЛИон Т1 2.45 убав коеф :D
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Страна каде што се гледа отсуства на играчи ? Гледам бетинфо цц веќе нема да работи од денеска.
И јас сакав за истото да пишам, ако има некоја ваква страна слична на betinfo.cc нека се пише.

Теплице - Храдец 1 @ 1.8
 
Член од
5 август 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
5.228
И јас ја имам Базел 1.. па не се нормални овие.. прва на ливче ми е.. дај нека ја вртат како знаат и умеат :D
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.190
Поени од реакции
8.301
Зенит мамето мамино 1000 години 3+ немате сеа кога ве уплатив уште по 30 минути 2-1
 
Член од
12 март 2013
Мислења
92
Поени од реакции
17
Арсенал @ 1
--- надополнето: 28 април 2013 во 14:47 ---
Дали има некоја сигурна страна каде што пуштаат дојави тие што се со порака 100 денари ти земаат и ти даваат сингл 30 кофициент, дали некој има искуство или се тоа е гола вода.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
Арсенал @ 1
--- надополнето: 28 април 2013 во 14:47 ---

Дали има некоја сигурна страна каде што пуштаат дојави тие што се со порака 100 денари ти земаат и ти даваат сингл 30 кофициент, дали некој има искуство или се тоа е гола вода.
Гола вода.
 
Член од
12 март 2013
Мислења
92
Поени од реакции
17
Типови за лига на шампиони и лига европа ?
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.659
Поени од реакции
2.618
Арсенал @ 1
--- надополнето: 28 април 2013 во 14:47 ---

Дали има некоја сигурна страна каде што пуштаат дојави тие што се со порака 100 денари ти земаат и ти даваат сингл 30 кофициент, дали некој има искуство или се тоа е гола вода.
Гледам почетник си. Се, се само да не си се излажал да пуштиш порака на тие оти лажат сушат нема врска. Неколку пати имам пуштено нормално не од мојот телефон и така на ситно ги имам испратено и ништо не погодуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom