Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.387
Поени од реакции
1.875
Нема више, толку сме, заглаивме :) Ѕвонете по балони и најдете спаринг партнер, цела екипа.
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28
Нема више, толку сме, заглаивме :) Ѕвонете по балони и најдете спаринг партнер, цела екипа.
Ja ke se javam ,koj balon ,blazhe koneski??
Автоматски споено мислење:

Ja ke se javam ,koj balon ,blazhe koneski??
Ke prasham ako ima ekipi slobodni sabota i nedela i ke vidime koj ni odgovara za vreme
 
Последно уредено:

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.387
Поени од реакции
1.875
Океј е 9:30 сабота. Туку не те разбрав, каква е таа слободна екипа? Од кај е, која е?
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.387
Поени од реакции
1.875
Не не, fuck that shit. Ние ќе најдеме противници. Не се ослонувај на тој муабет.
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.387
Поени од реакции
1.875
Ми се свиѓа твојот оптимизам без да не' видиш шо играчи сме :) Поентата ми е да не ме рачунаш за таква утакмица против екипа шо не ја познавам и постои добра шанса да не' извисат. Ми се игра, ме сфаќаш :)
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28
Ми се свиѓа твојот оптимизам без да не' видиш шо играчи сме :) Поентата ми е да не ме рачунаш за таква утакмица против екипа шо не ја познавам и постои добра шанса да не' извисат. Ми се игра, ме сфаќаш :)
Brat ti predlozhi da se javime vo balonov da najdeme ekipa ,i nie ne se poznavame ,i ako ne izvisat ne go plakjame terminot i gotovo.
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.387
Поени од реакции
1.875
i nie ne se poznavame ,i ako ne izvisat ne go plakjame terminot i gotovo.
Е у право си, може и некој од нас да не се појави. Ти реков дека никој нема да се замара да бара термини? А за плаќањето, не иде баш така тоа. Има и други балони :) Јас прашувам по другари, али слабо иде.

Се пријавувам и јас за некоја следна, ќе бидам нечија замена или голман :)
Не сме комплетирани. Фалат доста луѓе.
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.487
Поени од реакции
2.376
Ми се свиѓа твојот оптимизам без да не' видиш шо играчи сме :) Поентата ми е да не ме рачунаш за таква утакмица против екипа шо не ја познавам и постои добра шанса да не' извисат. Ми се игра, ме сфаќаш :)
И јас исто мислам дека е подобро да најдеме некои противници (што ги знаеме), или пак да се докомплетираме да бидеме 12.
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28
И јас исто мислам дека е подобро да најдеме некои противници (што ги знаеме), или пак да се докомплетираме да бидеме 12.
Ushte 3 falat ,ajde barajte po komshii bratuchedi drugari da se sobereme da izigrame edna hahaha @ZeLEnasite igra
 

Kajgana Shop

На врв Bottom