Кајгана собиранка

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

кратко јасно, кога?


  • Вкупно гласачи
    43
Член од
22 декември 2023
Мислења
152
Поени од реакции
125
Ја би само у Дубаи други варијанти не прифаќам ефтина вечера
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.613
Поени од реакции
10.230
Евентуално сите да собереме, кој 30, кој 50 еура.. кој колку има..
Се на куп! Па ако се нафане..?! :toe:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.378
Поени од реакции
9.202
Стандард балкански мажиња, корпа ќе добијат и ќе вреѓаат срцки тие колку ве обожавам.
Автоматски споено мислење:

Евентуално сите да собереме, кој 30, кој 50 еура.. кој колку има..
Се на куп! Па ако се нафане..?! :toe:
Нема да се нафане. Не.
 
Член од
2 април 2024
Мислења
12
Поени од реакции
29
Стандард балкански мажиња, корпа ќе добијат и ќе вреѓаат срцки тие колку ве обожавам.
Јас те поканив, ти вреѓаш, викаш сме биле сељаци ова она. Од кај знаеш дали сум сељак преку ова екранов жолт ???
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.599
Поени од реакции
6.014
За сите кој се спремале да ме тепааат, жал ми е но не идам, целосно јужнофранцуски букиран месециве.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
335
Поени од реакции
1.089
Другари која дата да биде собиранката,викендот после велигден најубаво.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.378
Поени од реакции
9.202
Вака сега, дада ќе оди да гледа филм зошто досадно ми е овде, и утре кога ќе отворам сакам да видам реферати од навреди, нека бидат и кратки, само да бидете покреативни зошто со тоа тешко на мажот веќе цитрони на сите... И малце попрефинети важи?

Ајде сега чао, дадичка утре пак ќе дојде да си играме.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.871
Cela ovaa kultura pocna od ekipa petar deljan, samo oni barem bea so stil i kulturni decki za na sobiranka
Novava bagra e ilz na steroidi.

Alo alo i midnight bese mosne kulturno
IMG_2231.jpeg


Кој знае, знае. Какви собиранки имало, ова денешниве копуци... многу пропуштаат.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.414
Поени од реакции
19.483
Види га бееееееее
Боју добива само кд ке га цуне некој.А иначе овакој е жута виледа исушена на слнце.

Види му осмех.Ме бација мамо,види ме мамооооо!!!
Осмех му ебу ја велешки.
:icon_mrgr:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.685
Поени од реакции
9.522
Види га бееееееее
Боју добива само кд ке га цуне некој.А иначе овакој е жута виледа исушена на слнце.

Види му осмех.Ме бација мамо,види ме мамооооо!!!
Осмех му ебу ја велешки.
:icon_mrgr:
Ти ли си тој оклештен лепотан?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom