Кајгана собиранка во Прилеп

Член од
30 јануари 2010
Мислења
468
Поени од реакции
573
во четврток ми е во план да дојдам за пиво фест. (y)
vecer kaj 10h pisi kaj mozi da se najdime il posle 10 ce se oddolzime a mozi ete i vreme i mesto za neoficialna sobiranka ostavam za mesto natebe zs ne si odtuka pa kazi ti kaj mozis da bidis il ako ne biva i to pa razglkedaj mapata so standaoj i naglasi kaj ce se parkiras
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
dobro poznat., еве една јавна собиранка каде што можеш да се појавиш.

:)

Инаку, морам да ти честитам, бидејќи ти си причината за најновиот тренд на кајгана, договарање собиранки по приватни пораки. :icon_lol:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
11.734
vecer kaj 10h pisi kaj mozi da se najdime il posle 10 ce se oddolzime a mozi ete i vreme i mesto za neoficialna sobiranka ostavam za mesto natebe zs ne si odtuka pa kazi ti kaj mozis da bidis il ako ne biva i to pa razglkedaj mapata so standaoj i naglasi kaj ce se parkiras

Поминете накај Имиџ, само вечерва че има рок ен ролл, метал, панк-манк итн после то насекаде е мртва природа. На бендов им фали гитаристот во спротивно че се случуваше Вудсток, таков беше планот ама ништо фак фак фак...
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
vecer kaj 10h pisi kaj mozi da se najdime il posle 10 ce se oddolzime a mozi ete i vreme i mesto za neoficialna sobiranka ostavam za mesto natebe zs ne si odtuka pa kazi ti kaj mozis da bidis il ako ne biva i to pa razglkedaj mapata so standaoj i naglasi kaj ce se parkiras
зиги, ...... :( колку само се радував дека ќе дојдам, али за жал ........ на раб сум вечер. ебати одморите, ми ги сјебува плановите
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
jbg imas mesto za popraven uste tri dena
оооо туго, денес и утре требаше да бидам слободен. а плус тоа не е само да дојдам до прилеп, него и музиката да се погоди. а за денес СЕ’ беше погодено. утре не ми е по ќеф музиката. саб и недела сум на раб и така :(
колку само пцуев синоќа :mad:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
вечер изгледа во некој парк че се собираме, вие од другите градови ако имате желба најавете се и ќе се договориме :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom