Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Кој е подобар?


  • Вкупно гласачи
    202
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
од 5 сум ама од 6 ќе почнам денес :)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Ај почнувам со денешната програма :) свежи музичиња стандард. Желби добредојдени :smir:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Пошо глеам нема никого, ќе попуштам баладичиња од Вестлајф. Желби добредојдени, секако. :smir:
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Кој е админ на радиово т.е. главен :smir: сакам да пуштам музика кога сум слободен во денот.Рок,ЈУ,ПОП,Балади,можам да пуштам бидејќи најмногу музика имам од тоа....
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Проблеми со нетот, но сепак продолжуваме. :pipi: Драјв е следна..
 
R

reactive89

Гостин
Ај бе мењај тоа песните не ме дотепувај и ти сеа... јесда сум за бардовци веќе... ама дај смилувај се...:nesum: хахаха
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Доста ми е плачипичкарски песне, мислим ова и заљубени па ќе се мрдна бе,еве го реактив више почиња да плаче :D:pos2:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Ај бе мењај тоа песните не ме дотепувај и ти сеа... јесда сум за бардовци веќе... ама дај смилувај се...:nesum: хахаха
Аман еј... :pos: Ак не ти чинит не слушај!!! хахахаахах. Јбг сеа, вечерва такви идат... :)

Доста ми е плачипичкарски песне, мислим ова и заљубени па ќе се мрдна бе,еве го реактив више почиња да плаче :D:pos2:
Ти па ти па... :pos2:
 
R

reactive89

Гостин
шо бе и ти ко охриѓанине почна а... ак не ви чинит не идајте а? ццццц сТрамота еееј...
 
R

reactive89

Гостин
Штрајк... штрааааааааајк... бојкоооооот...

Аморе, идам сеа пред влада... ќе штрајкувам, ќе бојкотирам да те симињат од функција бе море заљубен... хахахахахахахахаха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom