Кајгана радио во 2011?

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од tRoLoLo-.-, 7 февруари 2011.

?

Дали го сакате кајгана радиото во 2011 назад?

 1. Да , потребно ни е.

  59 гласови
  83,1%
 2. Не , што ке ни е.

  12 гласови
  16,9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Dreamylicio

  Dreamylicio

  Член од:
  10 јануари 2010
  Мислења:
  113
  Допаѓања:
  55
  потполно го подржувам!:salut:
   
 2. tRoLoLo-.-

  tRoLoLo-.-

  Член од:
  4 април 2009
  Мислења:
  311
  Допаѓања:
  14
  КАЈГАНА РАДИО БЕК ОНЛАЈН! АЈМО НА ЖУРКА!
   
 3. Snow :)

  Snow :)

  Член од:
  4 септември 2010
  Мислења:
  1.500
  Допаѓања:
  1.432
  Живо е радиото уште ?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: