Кајгана миленичиња

Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Кучево ми е само за сеир да му пукаш :pos: :pos: :pos:



... како си се наместил господинот... :pos:
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Леле срцкиии...а бе оти вака ми правите... не сте фер,па јас не можам да чувам ни маче ни куче... ќе плачам сега...
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
jas cuvav i papagal i kuce. Ama papagalot poveke go sakav.Po cel den zaedno bevme cel den nadvor od kafez beshe i mibeshe kako pomal brat. Ama eden koben den koga se vrativ od uciliste beshe umren neznam kako umrel ama znam deka se ushte mi e zal i seushte mi ide da se rasplacham kogo ke pomislam na mojot ubav papagal :icon_frow:icon_frow:icon_frow
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
isto taka imav i kuce sharplaninec i mnogu go sakav. imashe 8godini i beshe mn star i eden den tatko mi go dal vo ovci i tamu go otrule . Glupi lujge :icon_frow:icon_frow:icon_frow
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Ова се моите две желчиња кики и мики :back:
оваа од лево мики не ги отвара повеќе очињата не знам што и е :(
Се мислам дали да ја однесам на ветеринар ама не знам :toe:
 

Attachments

Член од
27 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
jas si cuvav edna ovca i mn si ja sakav!! se vikase lila:) sekoj den si ja hranev i mn se sakavme,se dodeka ne ja vidov ednas gola..e posle toa ne cuvam zivotni!
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Имав кученце сара се викаше ама ми ја отру некој све да му умре и на него!:pos2:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
40
Поени од реакции
2
eve slika od moeto milo,arogantno,interesno,ludo a ponekogas i mrzlivo sijamsko mace
 

Attachments

S

SSS-Stolica

Гостин
jas imav 2 pekinezeri masko i zensko majka i sin Maskoto se vikase Aron koe mi umre(kolku mi nedostasuva)a sea go cuvam samo zenskoto Lora
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Моето куче се вика Барон.Јас сакав Арон да се вика,а мајка ми Барон,и зашто мораше на Б,испадна Барон по од мајка ми ќефот.
А порано имавме папагалче се викаше Пеко; зајчето,поточно двете зајчиња се викаа Софи; и рибите порано сестра ми им давала имиња ама не знам како.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom