Кајгана меана (25+)

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Dobar sobir na interesni i kvalitetni lica.
Treba da se povtori.

P.S. Kako sto rece Bidik, tie sto najavija, a ne dojdoa, dolzat tura sledniot pat.
 
H

HITCH

Гостин
Се слагам...

Плус за тие што не дојдоа, советот на старци одлучи дека освен неопрадваните изостаноци наредниот пат должите по тура пијачка за сите ...
:pos: совет на старци велиш?! Ние бевме синоќа славеници! Го славевме ослободувањето на Скопје, значи бевме ептен патриотски настроени и Тончи поради денот дотерани :smir:

п.с. Тончи бе, не ти беше убаво до мене и до Ацидот?????? (куп прашалници) :pos: :pos: :pos:

п.с. Гароо најс ту мит ју, мислев нема да дојдеш :smir:
 
Член од
1 септември 2009
Мислења
166
Поени од реакции
56
„Совет на старци“ :pos: The council of elders has decided - Thou must pay :pos2:

Добар ресторан, одлично јадење и супер друштво :je:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Пријатна вечер, добри Љуѓе... али присуството на една форумџика некако недостасуваше. Ваљда некој нареден 25+ ќе ја видам макар на здравоживо и неа и колегата.

Btw...покрај другите, задоволство ми беше што го запознав Гарфилд...легенда
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Јас би сакал официално да се извинам за моето не присуство,но вчера во 15: 40 добив внук и внука ( близначиња ) :) па веселбата и пиењето отидоа на друга страна,ај следниот пат давам ура за сите како што рече бидиков да оправдам неоправдан :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.346
Поени од реакции
7.469
п.с. Тончи бе, не ти беше убаво до мене и до Ацидот?????? (куп прашалници) :pos: :pos: :pos:
Со Сусаро имавме тема на која најарно се муабети у живо, ама за друга прилика ќе остане тоа. До Ацид често ми се случува да седам, понекогаш и пијачките ги мешам (му ја зимам неговата :pos:)
Седењето до тебе... чест и привилегија, дури и срамежлив станав :)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Добра меана, добро мезе и добри луѓе за разговор :smir:
 
Член од
1 септември 2009
Мислења
166
Поени од реакции
56
Јас би сакал официално да се извинам за моето не присуство,но вчера во 15: 40 добив внук и внука ( близначиња ) :) па веселбата и пиењето отидоа на друга страна,ај следниот пат давам ура за сите како што рече бидиков да оправдам неоправдан :)
Честито и големи да растат :))))
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Што да ви кажам куршлус не виден, бабата ни наша си скрши колк, и нормлано не се најде јунак да ја чува тројката :(
највише за Леандра ми е криво што не ја видов и да што не ги упознав останативе членови у пм... ај следен пат жена ќе си најмам со време :)


Бидик и Гарфилд не по една по две тури имате од мене :)
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.134
Бери Вајт, италјански плочки и глендер од ковано железо. Не мој поим за мена. Останатото беше одлиќно.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Бери Вајт, италјански плочки и глендер од ковано железо. Не мој поим за мена. Останатото беше одлиќно.
:pos:
Бери Вајт доле,а горе жива музика.Комбинација смрт :) Убо беше,ме аресва меаната и плус доматите Принц ги донесе од дома,прсти да изедеш :))) За организаторот еден голем минус зошто не дојде------------------------------------------------.Следно идеме во Браво,нели Македончич :icon_lol:

Гаро го запознав конечно брм брм моторче.
Мандрак навистина мило ми беше што те запознав,еснаф човек.
Бори_се,сфатив конечно од каде иде ников.
Хич мило ми беше.
Силен исто така.Да не те видов на улица нареден ден?
Другите горе доле сите ги знам.

--- надополнето ---

Што да ви кажам куршлус не виден, бабата ни наша си скрши колк, и нормлано не се најде јунак да ја чува тројката :(
највише за Леандра ми е криво што не ја видов и да што не ги упознав останативе членови у пм... ај следен пат жена ќе си најмам со време :)


Бидик и Гарфилд не по една по две тури имате од мене :)
Ти само вади се...јас три тури имам од тебе :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom