Кајгана Креатива

L

Luki Junior

Гостин
Anne Boleyn Абе имате ли парно у таа продавница? Се си издотерана со дебело палто.... По ми се ареса белата бунда и белио шал отколко букето... Изгледа ми како измиксан Моне и Пикасо у тродимензионална склуптура.. :)
--- надополнето: 9 декември 2012 во 18:59 ---
:place: :place::place::place::place::place::place:
буаааааа, мене никој не ме сака (y)
Кисс :X3::love:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Anne Boleyn Абе имате ли парно у таа продавница? Се си издотерана со дебело палто.... По ми се ареса белата бунда и белио шал отколко букето... Изгледа ми како измиксан Моне и Пикасо у тродимензионална склуптура.. :)
--- надополнето: 9 декември 2012 во 18:59 ---

Кисс :X3::love:
хаххахахах, немој па ти сега одма, од прва кисс хахахаах, не знам дали си машко или женско, ама немој од прва, остај малку предигра хахахахха(y) (изигравам тешка риба)
 
L

Luki Junior

Гостин
хаххахахах, немој па ти сега одма, од прва кисс хахахаах, не знам дали си машко или женско, ама немој од прва, остај малку предигра хахахахха(y) (изигравам тешка риба)
Шом сам толко директеН, давам ти само малко другарска љубофф.. Правеш се уштипана мома а? Демек официјално навредена, неофицијално гореш однатре. :icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Шом сам толко директеН, давам ти само малко другарска љубофф.. Правеш се уштипана мома а? Демек официјално навредена, неофицијално гореш однатре. :icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:
мж сум бреееј хаххахах
 

Ada?

мјаууууу
Член од
4 април 2009
Мислења
490
Поени од реакции
54
Има мала доза креативност во мене, ете елкичката на аватар си ја правев јас за мерак ми испадна. Кога сум креативна најчесто рециклирам од користени предмети создавам понекое уметничко дело, идеите не ми доаѓаат сами за жал по нетов ѓи наоѓам но сепак сум волна нешто да направам. Исто цртам, моментално сум сконцентрирана на `мандала цвеќиња` и женски позадини онака сензуално извиени.
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Деде,од кај ти 3д,кај имало пред 50 години такви факултети и се останато?

Сериозно?

:)
Дете, ти да не си мислиш дека таткоти и мајкати кога те праеле во спејс шатл те напраиле?
:)
-Е ова ти се вика „Пораснаа пилци - по*баа квачки“ :icon_lol:
 
W

Werther

Гостин
Дете, ти да не си мислиш дека таткоти и мајкати кога те праеле во спејс шатл те напраиле?
:)
-Е ова ти се вика „Пораснаа пилци - по*баа квачки“ :icon_lol:
Де бе Деде одма на кавга,кажи убаво.
Ти и баба ми најверојатно генерација сте 35та,па во тоа време ретко кој знаел што е компјутер,а не па 3д технологии.

:)
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Де бе Деде одма на кавга,кажи убаво.
Ти и баба ми најверојатно генерација сте 35та,па во тоа време ретко кој знаел што е компјутер,а не па 3д технологии.

:)
Калемевме со дедоти шпорет на дрва со дрвено колско тркало за имаме компјутер и да ги рендерираме 3д-сцените! :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom