Карти за Ниш

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
До толку бе? На црно некоја карта колку би стигнала во јурци?
Ене кај е Ниш зашто да не се појде ама ако се нема карти во продажба џабе би иделе.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
До толку бе? На црно некоја карта колку би стигнала во јурци?
Ене кај е Ниш зашто да не се појде ама ако се нема карти во продажба џабе би иделе.
Ќе се најдат карти таму.Зошто инаку одредени луѓе би купувале по 10-20 карти?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
До толку бе? На црно некоја карта колку би стигнала во јурци?
Ене кај е Ниш зашто да не се појде ама ако се нема карти во продажба џабе би иделе.
Нема, сите карти се продадени, теоретски шанси нема да најдеш. Јас дури и во Ниш барав преку мои луѓе но нема. Не се мачи да бараш.
--- надополнето: Oct 26, 2011 12:18 PM ---
Нашиве највеќе карти купиле за фазата по групи на првенствово.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
821
Поени од реакции
410
Нема, сите карти се продадени, теоретски шанси нема да најдеш. Јас дури и во Ниш барав преку мои луѓе но нема. Не се мачи да бараш.
--- надополнето: Oct 26, 2011 12:18 PM ---
Нашиве највеќе карти купиле за фазата по групи на првенствово.
i koga ke davat prenos na TV pola sala prazna...
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Ќе се најдат карти таму.Зошто инаку одредени луѓе би купувале по 10-20 карти?
Проблемот е што фирми како ВИП купиле огромен број на карти одеднаш за после да ги трампаат за при-пејд договори и слично.
 
Член од
17 мај 2008
Мислења
44
Поени од реакции
22
мој пријател продава блок карти за ниш за сектор D цена : 120 e
--- надополнето: 25 декември 2011 во 20:54 ---
мој пријател продава блок карти за ниш за сектор D цена : 120 e
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
110
Поени од реакции
63
Продавам карти за во Ниш,имам еден комплет од 3те влезници цена 80 евра.Кој е заинтересиран нека ми пиши,од Битола сум па кој е од Битола има предност.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.222
Поени од реакции
14.552
ајде ајде препродавачите почнаа по цени 4 пати повисоки од реалните.
кој ве е*е бе нека ви останат картите да ви скапат 100 евра не ви давам
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
епа кој ве тера да чекавте да дојде Јануари па да зимате карти?на нет имаше по 25 евра карти за сите кога испаднаа вие чекате кога ќе дојде жешко тогаш карти епа нека ви зимаат пари кога не мислите на време
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.222
Поени од реакции
14.552
епа кој ве тера да чекавте да дојде Јануари па да зимате карти?на нет имаше по 25 евра карти за сите кога испаднаа вие чекате кога ќе дојде жешко тогаш карти епа нека ви зимаат пари кога не мислите на време
Поентата е што незнае секој 6 месеци уназад дали ќе може да оди. Некој работи некој е на факултет не се сите џаболебари па да имаат слободно време и да знаат 6 месеци унапред.
А друга работа е што картите толку брзо се распродадоа само поради причина што беа зимани на големо за да ќари некој од препродавање после.

Ќе им зимаат 100 евра на тие што се будали, јас ќе си гледам дома на ТВ барем прв круг, за понатека ќе видиме ;)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Поентата е што незнае секој 6 месеци уназад дали ќе може да оди. Некој работи некој е на факултет не се сите џаболебари па да имаат слободно време и да знаат 6 месеци унапред.
А друга работа е што картите толку брзо се распродадоа само поради причина што беа зимани на големо за да ќари некој од препродавање после.

Ќе им зимаат 100 евра на тие што се будали, јас ќе си гледам дома на ТВ барем прв круг, за понатека ќе видиме ;)
Гледај си,сега и да сакаш за втор круг нема веќе карти,никој не може да планира но секој може да земе одмор за 5 дена.
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
355
Поени од реакции
627
Поентата е што незнае секој 6 месеци уназад дали ќе може да оди. Некој работи некој е на факултет не се сите џаболебари па да имаат слободно време и да знаат 6 месеци унапред.
А друга работа е што картите толку брзо се распродадоа само поради причина што беа зимани на големо за да ќари некој од препродавање после.

Ќе им зимаат 100 евра на тие што се будали, јас ќе си гледам дома на ТВ барем прв круг, за понатека ќе видиме ;)
jas ke odam i bez karti ,sigurno ke se najdi nekoj dobar ciciko na vrata ,ke go zamolime!!:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom