Каролина Гочева

Член од
29 октомври 2008
Мислења
596
Поени од реакции
13
What the fuck?!?!?

И ти сеа драпаш.
е даа бееее ти ке ми кажеш.типката нема то што је потребно за ѕвезда,за певаљка да сварно е добра али нема способност(а и по се изгледа не мозе да изглуми како што треба) x-factor.нема хемија мегу нејзе и публиката и зато че си останит певаљка а за ѕвезда тешко богами.
 
Член од
1 март 2008
Мислења
1.396
Поени од реакции
1.050
Abe stvarno li toa sto slusnav pred nekoja godina kao demek zimala amfeti ili exeri ne znam so potocno xaxaxaxax ...
Aj nekoj neka frle nekoja informacija ;-)

pozz
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Пропадната е баѓи во однос на минатото.Навистина има убави песни и добро пее,но не е ништо посебно.
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
se dodeka e vo avalon produkcija karolina nema da e prifatena od lugjeto kako so zasluzva da e isto kako tose so bese na po4etok dodeka bese vo avalon :helou:naravou4enie avalon e pri4inata za istaknuvanjeto na eden pea4:helou:
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
se dodeka e vo avalon produkcija karolina nema da e prifatena od lugjeto kako so zasluzva da e isto kako tose so bese na po4etok dodeka bese vo avalon :helou:naravou4enie avalon e pri4inata za istaknuvanjeto na eden pea4:helou:
мислиш во неистакнувањето на еден пеач??да можеби е така.... можеби авалон е причината шо не можат да се истакнат...премногу се ограничени или др.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
ОГРАНИЧЕНИ се, и јас се согласувам, али од една страна тоа е и добро, да ја држат Каролина подалеку од другите, што знам, нивна политика, за на Запад е одлична таа политика, али за тука...ете на многумина и не им се допаѓа
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
убава е,фина е,убо си пеит арно ама го немат она што се викет x-factor како што го имает елена ристеска калиопи дани.........једноставно ладна е типката,
Елена има нешто што Каролина го нема? вауууууууууу ако х-фактор за тебе е покажување поише мевце пред публика, што ли значи тогаш атракција...нвм битно е шо на елена и фали упте мноооогу за да бидне ко Каролина...И за џабе и е на Елена да се смешка у емисии и да биде „фина“, кога многу добро и се глеа дека е и те како расипана...А тоа што Калиопи на сцена предизвикува бум со лажни изливи на емоции тоа е друго...За Дани не можам да кажам ништо, типката е стварно борн ту би стар....
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
0
Аман више со тие ваши фактори па го имал овој го немал овој тоа е индивидуално за секого.За да биде некој успеше не мора да поседува фактор X зашто тој фактор неможе само по себе да ти донесе кариера.
Тој фактор X само значи полесен начин за успех и ништо повеќе а и успехот во шоу бизнисот е релативна работа.Најмногу од се треба да имаш многу среќа и да си на вистинското место во вистинското време. Зашто многу луѓе доаѓаат и си одат некој остануваат некој не, тоа зависи од многу фактори не е само еден.А и популарноста е релативна работа денес си популарен утре некој друг така тоа иде, ништо не е трајно.Денас си горе утре си долу, а вистински се оние кој после падот успеваат да станат повторно и да се качат горе.:toe:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Денас си горе утре си долу, а вистински се оние кој после падот успеваат да станат повторно и да се качат горе.:toe:
Што мислам дека Каролина успеа... Имаше успешен повраток на сцена повеќе пати....
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
0
Па не мислам дека Каролина имала некои падови во кариерата,можеби понекогаш се дистанцира од медиумите но тоа не е пад.А Каролина мислам дека е личност која има многу среќа, што е и клучниот фактор за нејзиниот долготраен успех кој го има до сега.Мислам дека доколку се избори малку повеќе сама да одлучува за нејзината кариера и за изборот на соработниците ќе има многу поголем успех,а и треба да биде малку повеќе амбициозна,мислам дека не е многу амбициозна.Мислам дека многу работи во нејзината кариера и се наметнати од страна на Авалон, што се покажале како погрешни, но бидејќи е родена под среќна ѕвезда пак успева тоа да го балансира.Инаку во неа лежи многу поголем потенцијал од она што го презентира во јавност,само што мислам дека менаџерите не работат доволно,нив единствено ги интересира само заработувачката за жал, но тоа е тоа.Се надевам дека ги сватија своите грешки и во иднина ќе се поправат.
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Ич не ја сакам. Одбивна ми е многу:tapp:
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Не да ми е одбивна ОДВРАТНА ИМА АВАТАР ЗА НЕА СПЕЦИЈАЛНО :pov::pov:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Панчевски Дарко е некој што АВАЛОН опаснои го заебале, така да не му замеравајте ако пишува лошо за Каролина, депресивен и огорчен е дечкото, го знам од други форуми
КАРОЛИНА - царица, принцеза, НАЈДОБРА си! само напред!
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Па баш и неможе да се каже дека убаво пее, поише на убавина се вади... а од песните, само “Знаеш колку вредам“
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Најубави песни на Каролина:
Знаеш колку вредам, Ноќ, Срцето не ќе издржи, Мојот свет, од нас зависи, кажи ми, Јамајка, Македонска партизанска, Пролет лето есен зима, Ај беше мај, Ружа Ружица, Кад ми небо буде дом, Срешќемо се опет, Штом сакаш, Љубовта е моја религија, Хипокроит, Ова срце знае, Љубов под облаците, Од небо до дно, Мамо пушти ме, Птица малечка, За кого, Сирена, Засекогаш, Немир, Бјела пјесма, Ти и ја, Во заборав, Се лажам себе, Пловиме, Уште еден ден, Јас имам песна, Сакај ме, За нас, Тајна, Без оглед на се, Милениум со тебе, Тој, Ти можеш, Повторно вљубена, Силикони, Ајде да летаме, Напред Македонија, дафино вино црвено, Скопска магла, Ти златно сонце, Дојде време, Први март, Слатка горчина, умирам без тебе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom