Калиопи и Игор - FOREVER IN LOVE

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
почнаја тролојте и на нашиов форум да се регистираат а, напредуваме, напредуваме... :)
 
Член од
14 април 2011
Мислења
48
Поени од реакции
9
па васил мене ми е сосема ок... за разлика од онај коцкарон, алохоличарон... и незнам уште како да го наречам. али баш се погодиле и двајцата, калиопи и џамбазов се ужасни...
Kaliopi i Igorce znaci zbesnaaaaaaa ocigledno e deka imat zelba eden za drug,na Kaliopi i treba bas mas v krevet kako Dzambazov a ne kako smizlata Vasil lele uzaaaaaaas e tipot znaci!!! Kolku se slatkiiiiiiii so Igoooooooor zaedno, pa sega i si priznavaat deka se vo vrska, videte:



Muabetot mi bese da ne znaj nekoj so izjavil Igor vo ekskluziv deka ko ke se zemele so Kaliopi ke go nosel nejzinoto prezime Bukle hahahhaha kolku isklucva car e znaci, znaj nekoj da mi kazi???
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
па васил мене ми е сосема ок... за разлика од онај коцкарон, алохоличарон... и незнам уште како да го наречам. али баш се погодиле и двајцата, калиопи и џамбазов се ужасни...
Штооо??? Калиопи и Игор се душички, тој ја сфати грешката и има нова шанса, што разбираш ти, да ги навредуваш колку се слатки...а Васил е ужасен, колку е грд со коси и бради испораснати како шмизла, ни на малиот прст не му се фака на Игор затоа Калиопи си е сега со Игор, НАЈДОБРИ СЕ!!!

--- надополнето ---

А вие другите-што е тоа трол, везден го употребувате, немам појма што е тоа ?????????
Kaliopi and Igor FOREVER!!!
 
P

PewDiePie

Гостин
Фор факс сејк еј..........не е хумано ова што го прави детево веќе.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1

Kajgana Shop

На врв Bottom