Калиопи и Игор - FOREVER IN LOVE

Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Сега ќе си слават трезни минути заедно. :pos:
Еј колку ме нервирате, ке славеле трезни минути заедно, па нормално, зар пијани ке слават???
Калиопи не пие, а и Игор веке не!!!

--- надополнето ---

Калиопи прва ја прочита неговата книга (со исклучок на 20 тина страни кои Игор и ги сокрил за да ја забавува :) )таа колку се радува што тој веке не пие, не па таа да пие, значи!!!

--- надополнето ---

И ПРЕУБАВА ЕЕЕ!!!
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=214209865272404&set=a.214192081940849.68458.214185471941510&type=1&theater
 
H

HITCH

Гостин
Еј колку ме нервирате, ке славеле трезни минути заедно, па нормално, зар пијани ке слават???
Калиопи не пие, а и Игор веке не!!!

--- надополнето ---

Калиопи прва ја прочита неговата книга (со исклучок на 20 тина страни кои Игор и ги сокрил за да ја забавува :) )таа колку се радува што тој веке не пие, не па таа да пие, значи!!!
Абе, еднаш алкохоличар, секогаш алкохоличар! :smir: Калиопи и Игор се супер алкохоличарски пар. Сега јас би ги советувала да напишат една книга на тема: „Алкохолот не зближи“. :)

Убавината не и ја спорам. Секој човек си убав! За физички изглед нема да зборувам.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Абе, еднаш алкохоличар, секогаш алкохоличар! :smir: Калиопи и Игор се супер алкохоличарски пар. Сега јас би ги советувала да напишат една книга на тема: „Алкохолот не зближи“. :)

Убавината не и ја спорам. Секој човек си убав! За физички изглед нема да зборувам.
Штооооо??? Тие се најпрекрасен пар ама не алкохоличарски бре, од каде тоа???Леле Калиопи НЕ пие а ни Игор, леле леле па уште и алкохолот ги зближил, што не ке чуе човек, ЉУБОВТА ГИ ЗБЛИЖИ!!!
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Па да, љубовта кон алкохолот! Љубовта е широк поим, имаш љубов кон лица и љубов кон предмети, што е тука нејасно???
Љубовта кон алкохолот??? Леле е неможам веке, разбери дека тие не се пијаници, ја замислуваш ти Калиопи пијана???А и Игор сега...нема шанси, јас не!!!
 
H

HITCH

Гостин
Љубовта кон алкохолот??? Леле е неможам веке, разбери дека тие не се пијаници, ја замислуваш ти Калиопи пијана???А и Игор сега...нема шанси, јас не!!!
Калиопи и Игор ти се најголеми пијаници, сфати веќе еднаш. :pos:
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Калиопи и Игор ти се најголеми пијаници, сфати веќе еднаш. :pos:
Еееј пак тие не можам значи веке :( Вие не верувате дека може некој да се покае и да започне одново, зошто тие да не можат, секој го има тоа право!!! Калиопи и Игор не се пијаници
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Арсене, сине, оди бркни некое девојче, не се пали на бабава....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom