Калиопи и Игор - FOREVER IN LOVE

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.677
‚ добро де, бриши тоа сите :wink:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Еј, темава не ја "килајте", за да се види колку килав и безмозочен хумор и ремет се практикува денес.

Со чесни исклучоци на оние кои се помачиле, фотошопирале и вложиле креативност, сите други покажуваат колку се феноменални за барање на тролачки слики.

Хуху, ја најбоље гугл срч иам.

 

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
Дајте да го ликвидираме ќе има мир
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
http://www.facebook.com/pages/Калиопи-и-Игор-Џамбазов-се-љубат/214185471941510
Еве го линкот на групатааааааа, има групаааааа за нив :DDD знам дека и тука има многу што се за калиопи и игорче и слободно тој што сака може да се приклучи...позззззззззз до сите!!!

--- надополнето ---

Леле за 1 час собрале 30 обожаватели ами замислете за неколку дена јееееееееееееес бравоооооооооооооо

--- надополнето ---

Многу се радувам :DDD
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
http://www.facebook.com/pages/Калиопи-и-Игор-Џамбазов-се-љубат/214185471941510
Еве го линкот на групатааааааа, има групаааааа за нив :DDD знам дека и тука има многу што се за калиопи и игорче и слободно тој што сака може да се приклучи...позззззззззз до сите!!!

--- надополнето ---

Леле за 1 час собрале 30 обожаватели ами замислете за неколку дена јееееееееееееес бравоооооооооооооо

--- надополнето ---

Многу се радувам :DDD
Јееее ти ја направи групавааааа... Башшшш си сррцууу666. Мммwовкиии!!!
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Јееее ти ја направи групавааааа... Башшшш си сррцууу666. Мммwовкиии!!!
Да, да пет сме администратори мегу кој и јас :))) , ке се налутев ако не ме додадеја па и јас помагав зошто и јас да не бидам администратор?
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
Да, да пет сме администратори мегу кој и јас :))) , ке се налутев ако не ме додадеја па и јас помагав зошто и јас да не бидам администратор?
На едно лице му се допаѓа ова.
Fail too much?
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Јас сакав да се вика Калиопи и Игор forever IN LOVE, ама добро тоа е тоа...
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Да, да пет сме администратори мегу кој и јас :))) , ке се налутев ако не ме додадеја па и јас помагав зошто и јас да не бидам администратор?
Така е. Ти си најголмиот борец за таa врска, повеќе и од нив двајца :) Ај да соберете многу луѓе па квизови да организирате!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom