Календар - Пелистерка 2012

Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Профи профи :D.
Не сум знаел дека Драгана е до толку надарена :D , има големаааа разлика со сестра е, за Лоба не треба да се трошат зборови, додека оваа Ивана кога сум ја видел во живо се замислува дека најголема ѕвезда на планетава и од тогаш сум го сменил мислењето за неа, али и таа не е лоша :D.
Како и да е (y) за Пелистерка!
 

ЛеоЛе07

Не биди трол
Член од
8 октомври 2010
Мислења
879
Поени од реакции
375
Пред некој ден имаше промоција. Пакет Пелистерка за календар. Како не купив. :(:confused::eek::oops::place::facepalm:
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
238
Поени од реакции
306
Браво за календаров, инаку четвртата слика ми е Oooooohhhh my Goooood, мислам женско сум, ама се запалив на Лоба :pipi:

п.с. Плејбој јајца да јадат :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Толку пари вложени во добри фотки, усрани во календарот. Најлош квалитет како дома да сум го печател на инк џет принтер, лоша хартија од тетратки. Лоша реализација.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Колку кисела вода треба да купам за календаров ?? ај бе луѓе зборвите кј да го најдам ?
6 за 114ден. уствари ти се фаќа една по 19ден, ама не вреди календарот искрено, и башка ставале на два месеци по 1 слика, а толку слки им останале неискористени. Аматери го правеле (освен фотографот)
Подобро да си ги симнеме сликите и сами да си направиме асален календар
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
6 за 114ден. уствари ти се фаќа една по 19ден, ама не вреди календарот искрено, и башка ставале на два месеци по 1 слика, а толку слки им останале неискористени. Аматери го правеле (освен фотографот)
Подобро да си ги симнеме сликите и сами да си направиме асален календар
И плус нели црно бел е што мене ми е глупост.

Значи земаш топ фотограф а го печатиш календарот на лоша хартија и лошо го конципираш, многу аматерски во секој случај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom