Како ќе реагирате ако ја/го виделе вашиот/а партнер/ка со друг/а?

Член од
12 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
26
Сигуρно би ми било мн κρиво,ноρмално е тоа али дефинитивно би било κρај на вρсκата.Мислам деκа тоа е една од најголемите пρичини κај што тρеба да се стави κρаај!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.075
Поени од реакции
39.734
Сигуρно би ми било мн κρиво,ноρмално е тоа али дефинитивно би било κρај на вρсκата.Мислам деκа тоа е една од најголемите пρичини κај што тρеба да се стави κρаај!
не би му простила? Пример неможел човекот да и одолее на девојката и морал да ја плесне. Не би го разбрала?
 
Член од
12 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
26
Заρ таκво нешто се пρостува?Чим има ваρање значи нема љубовво таа вρсκа
не би му простила? Пример неможел човекот да и одолее на девојката и морал да ја плесне. Не би го разбрала?
 
C

Castiel

Гостин
Ќе отидам до нив...ќе им честитам и ќе им посакам све најубаво во животот а она веќе никад нема да ме види ...едноставно ќе стане небитна за мене...
 
Член од
16 октомври 2014
Мислења
56
Поени од реакции
50
Hororiii...
Koga ke gi vidam ke se pravam kako da ne sum gi videla ...
Ali zatoa drugiot den ... Ke mu otidam vo poseta :) Ke mu brcnam vo vratceto lokalna anestezija za da ne osekja bolka od toa sto sledi ... I ke go soblecam gol na krevet ...Naredno sto sleduva e, ke i pisam poraka na kuchkata da dojde vo naj sexi ves pod nea (se razbira od negoviot broj) i vleguvajki doma kaj nego da pocne da se soblekuva ... e tuka pocnuva interesnoto koga ke go vidi gol na krevet zaspan ... Tuka nastapuvam jas ... Izleguvam pozadi nea so sekirce vo rakata i pocnuvam ...
Prvo :
Ke ja fatam za kosa i ke ja vrzam na stolce taka sexi spremna gola za akcija ...
Vtoro:
Ke go zemam od kujna naj ubaviot noz i ke pocnam da mu go secham nenasitnoto kure na ,,Mojon'' Prvo ke pocnam od madinjata ke mu gi otkornam i taka krvavi ke i gi butam na kuckata vo usta da i gi izede (ako odbiva ke i ja isecam ednata cicka bez anestezija) taka da ke mora da gi jade... Poslem ke mu go isecam kureto i toa ke i go bapnam vo usta neka se nasiti ubavo ...
Treto:
E poslem ke gi legnam vo kada polna so voda, pena i benzin ke pustam zeska voda da tece i boljerot ke go ostavam uklucen... i sporetot i sve sto ima kriticno na struja i sve ke polijam so benzin ke im posakam zezok seks ke im frlam ckorce i ke si izlezam nadvor so mirna dusa :D
 
Член од
3 мај 2009
Мислења
155
Поени од реакции
57
Hororiii...
Koga ke gi vidam ke se pravam kako da ne sum gi videla ...
Ali zatoa drugiot den ... Ke mu otidam vo poseta :) Ke mu brcnam vo vratceto lokalna anestezija za da ne osekja bolka od toa sto sledi ... I ke go soblecam gol na krevet ...Naredno sto sleduva e, ke i pisam poraka na kuchkata da dojde vo naj sexi ves pod nea (se razbira od negoviot broj) i vleguvajki doma kaj nego da pocne da se soblekuva ... e tuka pocnuva interesnoto koga ke go vidi gol na krevet zaspan ... Tuka nastapuvam jas ... Izleguvam pozadi nea so sekirce vo rakata i pocnuvam ...
Prvo :
Ke ja fatam za kosa i ke ja vrzam na stolce taka sexi spremna gola za akcija ...
Vtoro:
Ke go zemam od kujna naj ubaviot noz i ke pocnam da mu go secham nenasitnoto kure na ,,Mojon'' Prvo ke pocnam od madinjata ke mu gi otkornam i taka krvavi ke i gi butam na kuckata vo usta da i gi izede (ako odbiva ke i ja isecam ednata cicka bez anestezija) taka da ke mora da gi jade... Poslem ke mu go isecam kureto i toa ke i go bapnam vo usta neka se nasiti ubavo ...
Treto:
E poslem ke gi legnam vo kada polna so voda, pena i benzin ke pustam zeska voda da tece i boljerot ke go ostavam uklucen... i sporetot i sve sto ima kriticno na struja i sve ke polijam so benzin ke im posakam zezok seks ke im frlam ckorce i ke si izlezam nadvor so mirna dusa :D
Многу добра приказна ;) Не дај боже да те изневери - барем го предупредуваш ли што би му се случило ако те изневери? хах...


Иначе јас ќе ја повозам у гепек.. На страна заебанции - едноставно исчезнува од мојот живот и не ме гледа повеќе...
 
Последно уредено:
Член од
22 октомври 2014
Мислења
20
Поени од реакции
8
Da ja vidam so drug? kje napraam da se pokae sto go ispila majcinoto mleko.... se se ali prevara Ne :)
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
ке дојдам во темава по идеи....:facepalm: прајте си вие филмој наместо малку во вас да си ја барате грешката оти ве изневерил и нашол на друго место то шо го немал со вас
 

Kajgana Shop

На врв Bottom