Како ќе реагирате ако ја/го виделе вашиот/а партнер/ка со друг/а?

MarlboroMKD

Madridista
Член од
28 август 2014
Мислења
21
Поени од реакции
14
Че зеам моторка за дрва...на 2 пути ...фрпа,фрпа...и толку.
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
83
Поени од реакции
16
Единствено нешто што не би простила никогаш е изневерување. Ако е вистински маж нека оди со друга но да не го фатам иначе после ке биде војна и никогаш нема да ме види КРАЈ o_Oo_O
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Зависи кој ги видел. Како ги видел, што правеле коа ги видел, ја познава ли тој што ги видел девојката. Секој може да ти каже дека ти го видел партнерот со друг. Твое е да откриеш што има вистина у сето тоа.
 

SF

Член од
4 октомври 2010
Мислења
290
Поени од реакции
142
Зависи кој ги видел. Како ги видел, што правеле коа ги видел, ја познава ли тој што ги видел девојката. Секој може да ти каже дека ти го видел партнерот со друг. Твое е да откриеш што има вистина у сето тоа.
Секој е виновен додека не се докаже спортивното или секој е невин додека не се докаже спротивното?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.152
Поени од реакции
16.498
само ќе и речам бравос и си одам, ако проба да исконтактира со мене после тоа или негде во јавност ми викни/плачи/објаснува ќе ја плукнам в лице.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom