Како ја мерите големината?

Статус
Затворена за нови мислења.

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Шо има тие да кажат. Прашај го Коле (Никола), тие се да молчат, перат, пеглаат и ко че ни си придигне да се натртат,а тука ти бараш муабет да прават. Будалштилак :):)!
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
Mandrak напиша:
Какви шублери, какви микрометри...? До толку ли во микрони треба да е прецизно измерено? Оставете бе луѓе малку партнерките ваши да кажат нешто, не само непотврдени димензии кажувате овде.
па нема везе таква си е темата, а не дали даваш добар секс со таа големина и дали девојката е задоволна од твојата големина на пенисот .ок?
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
абе не ја мерам инаку ако ја мерам ке треба у дециметри:kez:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Со лењир или со шублер : зависи. :icon_roll:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Со педи.... што да праам за некои работи сум старомоден.... лењирот некако не ми изгледа како веродостоен алат за ваква деликатна работа :icon_lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Тија шо сакеТ nature sex :star:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
мериш обиколка, па делиш со 3,14 и добиваш фи
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Бернулиева теорема се вика тоа - ашколсуН ! :star:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Можете и да мерите во две фатки и машала на пример
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Кога имав 13-14 со лењир , и фаќавме "Notes" . И во школо често се расправавме кој има најголем.
Одамна не сум го измерил. Страв ми е, ПОРАСНАЛ.......... хахаах
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Coveci imam specijalno lenjirce i so nego si go meram :vozbud: i se isto kazue +18 :vozbud::pos2:
Да беше 18+ подобро ќе беше..
Се заебавам.
Туку, све 18ки на форумов бе?! Или првиот толку кажа и го скрши ледот па сега сите останати истата мерка ја земаат?:)
 
Член од
19 јуни 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
Јас порано не го мерев си мислев дека ми е 15-16, па после го измерив и искочи 16, арно ама после го глеав видеово.... и кога премерив ми искочи 13 цм, што е 5 инчи, па си се тешам дека на википедија пишува average human lenght 5-6 inches... Иначе уште го немам "клаено", па се надевам нема да се избрукам.. :toe:
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Да беше 18+ подобро ќе беше..
Се заебавам.
Туку, све 18ки на форумов бе?! Или првиот толку кажа и го скрши ледот па сега сите останати истата мерка ја земаат?:)
еве да бидам првиот искрен:pos2::pos2::pos2:
сум го мерел пред една год и беше 16 (15,8 ама ајт 16 нека биде) :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Јеботе .... Шо ти се вика машка психа бе ... дури и на форум си мерат нај голема „машкоста“ ....

Зошто ли зошто мора секој разговор мегу мажи да се претвора во мерење кој е поголем маж .

Да клипчето за како да го мериш е точно . Бар така ми го мереа ( медицинско лице ) во една секс студиа во која учествував дури бев на факс .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom