Како си го дигате...

Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.680
Поени од реакции
266
porano si go digav so pivce,rakiice i dobra muzika ...razpolozenieto
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Јадам нездрава храна, рокам гласна музика, пеам по дома или едноставно ќе си се изнаплакам на лигави мелодии, ако ептен ми е преку глава дојдено и после сум како нова.
А многу често знам да читам и идиотски списанија за само да тргнам лоши мисли. Гарантирано ми помага.
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Со чоколадо.. Добра музика.. Гледање клипчиња на You Tube..:toe:
 
Член од
5 април 2009
Мислења
151
Поени од реакции
15
На многу сличен начин како DonJas,D:\od desktop\Muzika\Hardcore и имам на располагање 84 фолдери со хардкор траки,подредени по диџеи,али најчесто рокам Ангерфист =) Моментално иде Angerfist - War against the machines =)
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
си пуштам нешто Џон Дигвид,Роџер Санчез,Давид Гета и :vozbud:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Go vikam na kafe najotkaceniot del od drustvoto i raspolozenieto sekundarno se kreva :)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
ke ja viknam sestra mi da mi go podudla i odma e spremen za novi akcii....
 

Diamond xD

м-р. Перфекционист
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17
Поени од реакции
19
најчесто кога сум во такви ситуации прилично сум привлечен и воопшто не сакам да разговарам со домачните посебно со брат ми:kez: може да ме расположе само ако некој не ми досадува,не е напорен или пак некој на мсн:pos2:
 

gooner

дежурен топџија
Член од
10 јуни 2008
Мислења
169
Поени од реакции
6
Ја викам комшиката на кафе:pos2:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
pa retko sum so padnato raspolozenie .no dokolku se sluci takvo nesto togas legnuvam da spijam hahaha :back:
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Кога сум нерасположена а нема причина за тоа музиката и пријателите се тие што ме креваат, ми даваат желба и ми даваат енергија.А ако сум нерасположена а има причина тогаш легнувам да спијам .Така се одмарам и кога ќе станам не мислам само на тоа ,тогаш има простор некој или нешто да ми го одвлече вниманието побрзо.И пак слушам музика ,муабетам со другарките или си се посветувам на себе.
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.069
Поени од реакции
4.716
Понекогаш палам колата и возам, понекогаш заминувам на трчање да ги расчистам мислите...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom