Како се познава жена која немала секс долго време?

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
Има опашка на задникот.
Работев еднаш едно време едно нешто не е битно, и едно сабајле доаѓа шефицата и почнува да вреска хистерично а ние уште непочнати со работа, откога замина еден од постарите вика Шо сме ние криви шо мажот је синоќа ја нема е*ано, па е нервозна уште од сабајле :pos::pos::pos::pos::pos::pos:.

Инаку најсигурно нешто да дознаеш е да прашаш: Добарден, добарден правам анкета колку време немате сексуални односи? И потоа следува одговор.... :pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
хмммм...копиљациве овде глупости прашуат....,мнооогу побитно е да се распрашаат како се познава кога "твојата" се работи со друг, имајќи ја у вид аксиомата: КОЈ ТОА ПОСЛЕДЕН ДОЗНАВА????...:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Леандра ги замоли 14 годишњаците да не постираат во овој подфорум освен ако немаат нешто паметно да постираат, така да од темава се банирани Камиказа и Марјан мики.

Другите продолжете.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
хмммм...копиљациве овде глупости прашуат....,мнооогу побитно е да се распрашаат како се познава кога "твојата" се работи со друг, имајќи ја у вид аксиомата: КОЈ ТОА ПОСЛЕДЕН ДОЗНАВА????...:)
НАЈСЛАТКО ДОЗНАВА :).

Има опција едноставно не сака да знае, ти му велиш брат цел град зборува дека оваа твојана вака така ја виделе ваму таму, вели не е вистина. Едноставно не можеше да се соочи со вистината, вол заљубен со дузина рогови, јас нема никогаш да си дозволам да паднам толку ниско.
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
Алоооу,не вреска жена што немала секс подолго време,туку зошто не е била задоволена нејзината желба-лош љубовник у кревет...
 

alek34

Многу искусен форумџија
Член од
23 јуни 2009
Мислења
451
Поени од реакции
25
Сексуалната незадоволеност се пренесува, рефлектира и во секојдневниот однос, не за џабе се вели “тебе сестро ти треба к*р“ :wink: нормално, за да ја скроти, смири и да зрачи задоволено.

Симптомите како овој неможат да се земат како точни во сите случаеви, меѓутоа се многу чести сигнали дека нешто нефункционира во креветот... можеби федерите, кујзнае.
Се познава....од авион,ко ќе нема примено(доза,да не ме сфатите погрешно).
Има опашка на задникот.
Работев еднаш едно време едно нешто не е битно, и едно сабајле доаѓа шефицата и почнува да вреска хистерично а ние уште непочнати со работа, откога замина еден од постарите вика Шо сме ние криви шо мажот је синоќа ја нема е*ано, па е нервозна уште од сабајле :pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
Алоооу,не вреска жена што немала секс подолго време,туку зошто не е била задоволена нејзината желба-лош љубовник у кревет...
добро некои мислат дека не се познава, јас и некој други дека се познава... све е индивидуално... имаше негде по форумов тврдеа дека не се познавбало и машко ако е невино... :)

како и да е, последниот пост имаше и поента... може имала, ама не бил добар мајсторот. не знам зошто не ми текна на тоа:wink:, ама вака логично ми изгледа...

мислам дека доволно ми е јасно...
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.304
Поени од реакции
27.863
Има разлика од жена до жена. Некоја може многу добро да ги крие работите, а некоја неможе (т.е. одма да се испофали на сите). Ама сепак ако не си пријател ни на едната ни на другата, никогаш нема да знаеш. Од далеку не се познава. Само преку муабет ако ти се отвори, или ако и се испушти.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
мислам дека доволно ми е јасно...
Еј супер што нешто и тебе ти стана јасно,па ќе можеш и на нас жените да ни разјасниш:
А, како се познава маж кој немал секс долго време или не бил сексуално задоволен од партнерката?
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Еј супер што нешто и тебе ти стана јасно,па ќе можеш и на нас жените да ни разјасниш:
А, како се познава маж кој немал секс долго време или не бил сексуално задоволен од партнерката?
mnogu lesno,odma odi kaj kurvite. hehehehehee
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Абе се познава дај не драпајте,не туку се преправајте тука,алооо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom