Како заврши вашата последна врска?

Член од
23 октомври 2011
Мислења
9
Поени од реакции
2
Pa vaka sea, prvo, neam mk font.

Vtoro, zadnjata bivsa mi bese musliman, i raskinavme poso ona kao glupa muslimanka ne svakjase deka mene ne mi smeta toa, ali me napinjase deka nemoze da me saka poso ne sum bil musliman.

Abe ajdeeeee, a inace mn bese hot, steta, ima potencijal da bide pametna i sredena, ali valjda od loso drustvo stanala retardirana...
kolku vreme bevte zaedno ?
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
9
Поени од реакции
2
ama ti ne si bil zaljuben u nea izgleda i ne ti bilo tesko verojatno,i jas mislev deka nema da imam nikakov problem ama...se izlazav sega mi e pekol
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
207
Катастрофално! До ден денес имам последици... како соништа во кои го убивам и сл :eek:
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
207
Или врска со деген. :) Големата љубов заврши на друг начин. и него немам желба да го повредам физички... :vozbud:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.362
Поени од реакции
4.884
Јас прво и раскинав, поточно се скаравме и се договоривме на мала пауза, а траеше една недела. Потоа се смиривме, па една недела бевме ок, па потоа јас пак ја оплескав и таа ми се скара.. Се се одвиваше во рок од месец-два.. Сеа сме во некакви односи, а и двајцата незнаеме во какви. Таа ме батали, па ја барав назад. Јас ја баталив, па таа ме бараше назад.. Сега сме пак топло-ладно и знам дека кај да е ќе се смириме, а таа ќе биде иницијаторот, а јас ќе прифатам..
 
Член од
11 септември 2011
Мислења
358
Поени од реакции
608
Претходната врска ми заврши неславно и мистериозно.
Ја запознав на море, имавме слатка авантура, но таа инсистираше да бидеме заедно и откога ќе се вратиме во Скопје. Последен пат седевме со неа во Бисер на кафе и разменувавме слики од одморот и ништо чудно не приметив кај неа мислам дека ни беше супер заедно ама после тоа ја снема и оттогаш не сум ја видел. Одеднаш телефонот и стана недостапен, девојката исчезна мистериозно и ме остави без збор.
Не ми е јасно што се случи со неа дали се предомисли и ако решила на мистериозен начин да ме корпоса нема проблем само сакам да знам не дај боже да не и се случило нешто и дали е жива?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.251
Поени од реакции
16.711
Знам кгоа започна а како заврши очигледно сите знаат само јас не ....
--- надополнето: Nov 7, 2011 1:34 AM ---
Знам кгоа започна а како заврши очигледно сите знаат само јас не ....
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.146
Поени од реакции
21.786
последната врска со брак:(.
ама претпоследната е тоа беше игри без граници, шпанска серија, војна и мир, неверство и казна, кога лисјата паѓаат, прељубници.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Скандалозно!!!
Повеќечасовна караница, во која тонот на мојот глас беше на највисока можна децибелажа, а неговиот на најниска и на крај изгледа му пукна филмот и стана се стрча накај мене и прерамките на фустанот ми ги скина...
Јас го погледнав само како да е психопат и си отидов...
Ниту сум го видела од тогаш, ниту сакам да го видам...Не ми недостига, ама ич... (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom