Како до грчкиот остров Кос?

Член од
27 јули 2011
Мислења
5
Поени од реакции
0
Sakam da odam na odmor vo Kos?Kako da stasam do tamu,koga ima brod od Solun do Kos?
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
До Гејлада со автобус/кола/авион а од таму со брод.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
падобранче.......а да се нацрташ прво во туристичка агенгија?
од мене..виза не добиваш, а и од Кајгана
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Се прашувам дали сите вакви нови членови што јас ги викам Член Прашање доаѓаат на форумов само да прашаат и заминуваат или се тоа некој постојани стари членови кои се срамат за својот углед доколку постават вакво прашање?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Се прашувам дали сите вакви нови членови што јас ги викам Член Прашање доаѓаат на форумов само да прашаат и заминуваат или се тоа некој постојани стари членови кои се срамат за својот углед доколку постават вакво прашање?
јас ги нарекувам падобранци...
или само отвараат теми за кои немаат никаков став.......со една реченица
 
V

Vollstandig

Гостин
Ако има статична IP адреса, може да се провери дали е постојан член. А факт е оти е постојан член:)
Валја е пишам - аце -македонски , има аватар од македонија потпис - Еби ги грците, но халкидики си е халкидики или кос во случајот.
Па со среќа, само ја ќе ти кажам тоа што ќе го видиш во кос, не е ни 1% подобро од нашиот ДОЈРАН.
Оди малце бркни некоја струмичанка, барем ќе ја разбереш што ти збори, кога вели НЕ, навистина мисли НЕ, наши пари на наши луѓе, погостопримливи и поубо ќе ти биди, + алги ќе залечиш хемороиди по цел ден што седиш на пц, и ред други работи...
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Заврзи едно јаже околу вратот, заврзи го јажето за еден поголем камен, скокни во водата.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Земи си кајче и една безжична правосмукалка и готово!!!!
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
5
Поени од реакции
0
site vie ste gubitnici sto go trosite vremevo na nekakov glup forum ej kavi se ne ke nacekas a jas si najdov nacin da stasam do odredenata destinacija
 

Kajgana Shop

На врв Bottom