Како да се дојде до девојка?

С

Спасе супата

Гостин
Интересно е колку сеир маваат девојките низ форумов. Ајде бидете фраерки како што сте и низ другите теми па помогнете на браќата форумџии дадете тука по некој совет. Некој рецепт како да се фати женска во Македонија.
 
F

FARANG

Гостин
Од кога површноста и евтиноста се сметаат за нормална работа? o_O
Тука бар има избор. До тебе си е како ќе ја тераш. Ебате sex prison што мање више вие го правите. Да и машките се криви збор да нема ама далеку сте вие од цвекиња за мирисање.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ајде дечки да ве чуеме...Ако има ДАЈТЕ овде споделете. Апликацијата за која зборам се вика WeChat и е една врста кинески Yahoo Msgr. Убавината е што можеш да разгледуваш според твојатата локација и ти дава луѓе на 10км радиус. СЕКАДЕ кај што има кинези ова работи. Ја имам користени низ азија ама и во Лондон ;).

Друга опција НАПРАВЕТЕ ја популарна или еве нека направи некој иста за МКД или баканот. Ставете се сите и еве почињаме една секс револуција.
Кај нас има една апликација се вика ЧКС или локално ако пребаруваш ШЦЦ. Со таа апликација на радиус од едно метро пикираш жртва.
 
F

FARANG

Гостин
Кај нас има една апликација се вика ЧКС или локално ако пребаруваш ШЦЦ. Со таа апликација на радиус од едно метро пикираш жртва.
По се она што пишуваат на форумот наводно ти стануваш жртва со таа апликација. Ти реков јас, наредниот пат статистичка студија баш да видиме споредба ;)
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Интересно е колку сеир маваат девојките низ форумов. Ајде бидете фраерки како што сте и низ другите теми па помогнете на браќата форумџии дадете тука по некој совет. Некој рецепт како да се фати женска во Македонија.
Што ли нема да прочитам... Абре вие имате нешто во гаќите или не??
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
По се она што пишуваат на форумот наводно ти стануваш жртва со таа апликација. Ти реков јас, наредниот пат статистичка студија баш да видиме споредба ;)
Не верувај во се што ќе прочиташ на форум. Има и апликации и клубови за тројки четворки, колеги со колешки, шефови со вработени, шефици плаќаат младо мевце по сајтови, другарка на другарка и го зема дечкото после 12ч, другар на другар истата ситуација, се ебе цела Македонија на велико.
Овде се повеќето млади што може да очекуваш да се пишува :)
 
A

AnFem

Гостин
Тука бар има избор. До тебе си е како ќе ја тераш. Ебате sex prison што мање више вие го правите. Да и машките се криви збор да нема ама далеку сте вие од цвекиња за мирисање.
Немој мене делба по полови, зборував општо и сите ги ставив во ист кош (и не сум феминистка! :icon_mrgr:). Муабетот ми беше друг, не реков дали е некој цвеќе или не, ова беше лично моја перцепција, не дека јас осудувам...

П.С. Зборував на скајп додека пишував и не бев сконцентрирана. За какво секс ропство зборуваме? o_O
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
Интересно е колку сеир маваат девојките низ форумов. Ајде бидете фраерки како што сте и низ другите теми па помогнете на браќата форумџии дадете тука по некој совет. Некој рецепт како да се фати женска во Македонија.
Се најдов повикана, не за друго, туку бидејќи повеќето од репликите ми се на шала. :)

Нема формула, нема успешен пристап, нема рецепт. Тоа е исто како да бараш од родителите да напишат книга како до успешно родителство, секој со своите ставови и видувања.

И за дечките и за девојките мој единствен совет е chill out, cool out and be yourself.
Тоа е единствениот начин да настане "искрен клик", а без него не бива работата. :):)
 
A

AnFem

Гостин
Не е ефтино и површно да си го живееш животот како што сакаш.
Точно. И јас го правам тоа, ама бидејќи не се совпаѓам со светот таму, ти ме окарактеризира како ненормална. Ми ја сфаќаш поентата?
 

Змејко и

Гледачот Дуле од Велес
Член од
10 април 2005
Мислења
1.103
Поени од реакции
1.419
И за дечките и за девојките мој единствен совет е chill out, cool out and be yourself.
Тоа е единствениот начин да настане "искрен клик", а без него не бива работата. :):)
И овошје повеќе!
 
M

Muranyi

Гостин
Плаќањето девојка за да успееш да дојдеш до неа е очигледно најлесниот и најсигурниот начин според многумина на форумов:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom