Како да ме засака?

  • Креатор на темата Мала Госпоѓица
  • Време на започнување
М

Мала Госпоѓица

Гостин
Здравоо дечки итно ми е потребна помош и нова сум на форумов..Ситуацијава е ваква..се заљубив повторно ама овој пат во момче што е навистина совршено другарките ми викаат дека е сингл ама ја пак сумљам во некои чапљи кажете ми како да се зближам,да се допишуваме...ние се гледаме 2 пати неделно на секција кога ќе се видиме ме гушка и тогаш ја се тресам од возбуда блиски сме но до одреденљ граница а што е најлоши не се допишуваме како да се зближиме и да го привлечам??итнооо алармантна е ситуацијава
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не..ама сеуште не сум спремна за такво нешто..што зар тоа не е нормална појава?
Sakanjeto ne e normalna pojava. Nadnormalna e. I tuka sekakvi planovi i kalkulacii se kontraproduktivni na sakanjeto. Otfrli gi site planovi so gi imas u glava, bidi spontana i ako treba da se dese nesto ke se dese.
Inace drugo nisto nemozes da napraves za nekoj da te zasaka. Ako nesi spremna za nesto so e del od sakanjeto toa e znak deka seuste si malecka i deka nesi se dovolno iznaigrala lastiiik. Good niiiight ;)
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
Не постои такво машко.
Извини, сите ние сме нaпaлени млaди прчoви, кoи не рaзмислувaaт зa ништo другo и мислaт сaмo сo дoлнaтa глaвa.

Здравоо дечки итно ми е потребна помош и нова сум на форумов..Ситуацијава е ваква..се заљубив повторно ама овој пат во момче што е навистина совршено другарките ми викаат дека е сингл ама ја пак сумљам во некои чапљи кажете ми како да се зближам,да се допишуваме...ние се гледаме 2 пати неделно на секција кога ќе се видиме ме гушка и тогаш ја се тресам од возбуда блиски сме но до одреденљ граница а што е најлоши не се допишуваме како да се зближиме и да го привлечам??итнооо алармантна е ситуацијава
Мoрaш дa му кaжеш штo чувствувaш кoн негo. Немa друг нaчин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom