Како да ме засака?

  • Креатор на темата Мала Госпоѓица
  • Време на започнување
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
А ако е тој педер...а може да е пошто не те приметува...а на женските стално педерастични им се свиѓале. Што тогаш?
Ќе му се лутиш?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Потребно ми е да го привлечам на пристоен начин..мене не ми стало до мување и секс тоа е само зачин на љубовта мене ми треба главното да ме сака искрено и да не зјапа по тие другите што му се туткаат
Понуди му јадење и пари, то секогаш го врзува машкото за девојката.
Замеси зелник убаф, купи нешто месо, на пример кило кременадли полкило мелено и однеси му ги, а најзгора плик со нешто пари. Тоа е пристојно, ќе оставиш впечаток на жена домаќинка на која пред и се и се домашните работи а не клецкање и сквиртање по дома и дека не си заинтересирана за него од чисто финансиски причини туку дека во низ телото ти се разлеваат бранови на нежност и љубов чиј епицентар е во срцето.
 
Член од
21 април 2017
Мислења
12
Поени од реакции
6
Здравоо дечки итно ми е потребна помош и нова сум на форумов..Ситуацијава е ваква..се заљубив повторно ама овој пат во момче што е навистина совршено другарките ми викаат дека е сингл ама ја пак сумљам во некои чапљи кажете ми како да се зближам,да се допишуваме...ние се гледаме 2 пати неделно на секција кога ќе се видиме ме гушка и тогаш ја се тресам од возбуда блиски сме но до одреденљ граница а што е најлоши не се допишуваме како да се зближиме и да го привлечам??итнооо алармантна е ситуацијава
Како шо прочитав 16 години а абе чупе има време за љубов .. ке бидам искрена со тебе и јас се заљубив ама му го кажав то влице и на крајо излезе дека сака да бидиме само другари ако не му казев ке си мислев да го привлеквам само време ке губев ... вака знам .. дека неки ништо со мене и нема шо да се малтретирам да сум го заведвала ... живеј го живото има време за љубов а ако стварно ти е стало .. кажи му во лице така ти е најубо а и машките почитуваат искрени чупина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom