Како да ме засака?

  • Креатор на темата Мала Госпоѓица
  • Време на започнување
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ако е за ебење има и други..поентата е во него[DOUBLEPOST=1491702139][/DOUBLEPOST]
Океј ја сакам прво да ме засака онака да се фатиме за рака..после и ја би сакала да имам односи
...E ako, sakaj si ti, ama posle 10 god koa ke nemas da bides doprena ke ti tekne na ovie maabeti. A brzo ke pominat...
 
М

Мала Госпоѓица

Гостин
...E ako, sakaj si ti, ama posle 10 god koa ke nemas da bides doprena ke ti tekne na ovie maabeti. A brzo ke pominat...
Како да го наведам на секс?Да му речам ај изеби ме?Мора прво да ме засака за да има односи со мене
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Како да го наведам на секс?Да му речам ај изеби ме?Мора прво да ме засака за да има односи со мене
Takvoto zasakuvanje e lesno. Za 5 min sakanje ima odma da te posaka. A mislam deka ti ubavo znaes kako da go navedes na seks, samo treba da ja trgnes gordosta nastrana.
 
М

Мала Госпоѓица

Гостин
Takvoto zasakuvanje e lesno. Za 5 min sakanje ima odma da te posaka. A mislam deka ti ubavo znaes kako da go navedes na seks, samo treba da ja trgnes gordosta nastrana.
Pa kako da mu recham koga ne ni se dopishuvame imame normalen odnos drugarski[DOUBLEPOST=1491702937][/DOUBLEPOST]
Pa kako da mu recham koga ne ni se dopishuvame imame normalen odnos drugarski
Ja pregazuvam gordost bez problem..kazhi mi nachin opcija nekoja
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Pa kako da mu recham koga ne ni se dopishuvame imame normalen odnos drugarski[DOUBLEPOST=1491702937][/DOUBLEPOST]
Ja pregazuvam gordost bez problem..kazhi mi nachin opcija nekoja
Pa pocni da mu pisuvs SMS poraki, po FB, pisi mu direkno bez obikolki sho custvuvas prema nego i kakva namera imas. Ke bide ili dza ili bu.
Ako mu se svigjas ke reagira kako so ocekuvas, ako ne zdravje , use poubavo, bar ke znaes na sho si.
 
М

Мала Госпоѓица

Гостин
Pa pocni da mu pisuvs SMS poraki, po FB, pisi mu direkno bez obikolki sho custvuvas prema nego i kakva namera imas. Ke bide ili dza ili bu.
Ako mu se svigjas ke reagira kako so ocekuvas, ako ne zdravje , use poubavo, bar ke znaes na sho si.
Lele kje umram..ne mozham se da mu priznaam posle nema da se odnesuva so mene kako do sega,kje se oddalechi,kje se kaam..moram da go zavedam so mimiki i grimasi..nema drugo chare izgleda
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Lele kje umram..ne mozham se da mu priznaam posle nema da se odnesuva so mene kako do sega,kje se oddalechi,kje se kaam..moram da go zavedam so mimiki i grimasi..nema drugo chare izgleda
Epa pustanjeto e rizik sekogas, poso ne znaes kako ke reagira. Ama taka e najubavo. Nema sho da izgubes. Mozebi na deteto bas mu treba toa da mu go probies ledo.
Znaci nemora odma uste u prvata poraka da mu pises se.
Poleka navedi go, ne se plasi ;)
 
М

Мала Госпоѓица

Гостин
Epa pustanjeto e rizik sekogas, poso ne znaes kako ke reagira. Ama taka e najubavo. Nema sho da izgubes. Mozebi na deteto bas mu treba toa da mu go probies ledo.
Znaci nemora odma uste u prvata poraka da mu pises se.
Poleka navedi go, ne se plasi ;)
Aauu crna hrabrost hahahahah
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
C c c, pogolem izgovor od toa so go sakas ima li devojce?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom