Како да го изненадам девојчето кое ми се свиѓа?

Член од
1 јуни 2016
Мислења
6
Поени од реакции
0
Дечки ми треба помош / совет, како да го изненадам девојчето што ми се свиѓа. Планирам да ја однесам во парк и таму на некоја клупа да и признаам дека ми се свиѓа, но би сакал да направам нешто специјално, нешто како изненадување, на некој начин да и поклонам некој вид подарок но не знам што... да биде специјален момент кој ке го памти... исто така да биде изненадена а да не го очекува тоа.. немам посебна идеја затоа и се обраќам тука ... ве молам некој поискусен нека ми даде совет или било што... благодарам :)
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.868
Не се труди толку спонтано нека тече не официјализирај ништо, само опуштено и смирено со спонтан флерт кога се гледате и право во парк ти е лоша идеја, на кафе, кино, па макар и дома викање е подобра идеја од веднаш парк.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Дали сметаш дека и она те свиѓа? Доколку не, тоа нека ти биде првиот чекор а не парк марк. Верувам не сакаш да останеш само на манијачење на фејсбук.
 

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Чекај таа да ти признае прва.
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
За велентајн купи дилдо и завиткај го во добра поклонова хартија. Подари и го. Ќе ја изненадиш сигурно, а ќе види дека сакаш да ја ебеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom