Џек Нолан
Поени од реакции
1.236

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Што ти се деси со стариот акаунт? :D
  Џек Нолан
  Џек Нолан
  Не бев активен долго време па го заборајв пасвордот. Овие од кајгана немале пристап до пасворди па морав да прам нов. :D
  Кој играч имате договорено за јануари?
  Разбрав средина играл, инфо може?
  Џек Нолан
  Џек Нолан
  Краневитер од Ривер за 8милиони. Заден везен, велат дека е новиот Маскерано и дека ќе биде еден од најдобрите 5ки за некоја година. Има и три натпревари за репреентацијата на Аргентина. Ќе видиме против Барса во недела за што станува збор. :D
  Hurin
  Hurin
  Sea tesko deka ke zaigra, ovoj od celta ke go pocnuva, vajlda od naredna sezona
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom