Какви патики носите?

new genius.

devilishly ingenious cunning kid*
Член од
21 мај 2011
Мислења
54
Поени од реакции
2
конверс црни (кожни) :giggle:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931


Дали може да се најде вакво моделче низ Македонијава? :love:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Имам секакви патики носено но од искуство кажувам односно пишувам дека пума патики си се пума патики..најиздржливите и најквалитетните патики си се пума и можите да ги користите за што сакате и каде сакате...на пример адидас се добри за спортски активности а најкот па се карактеристични за луксузни работи и повеќе за шетање....!
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Имам секакви патики носено но од искуство кажувам односно пишувам дека пума патики си се пума патики..најиздржливите и најквалитетните патики си се пума и можите да ги користите за што сакате и каде сакате...на пример адидас се добри за спортски активности а најкот па се карактеристични за луксузни работи и повеќе за шетање....!
What he said!

И јас имам носено патики од секакви брендови ама овие пумава што ги земав од пред 2 години се чудо.
Покомфорни и поудобни патики немам носено.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353


Дали може да се најде вакво моделче низ Македонијава? :love:
Не, никаде во МК неможеш да најдеш ваков модел
Богами, овие се прегрди дури и за нашава напатена земја.

Имам секакви патики носено но од искуство кажувам односно пишувам дека пума патики си се пума патики..најиздржливите и најквалитетните патики си се пума и можите да ги користите за што сакате и каде сакате...на пример адидас се добри за спортски активности а најкот па се карактеристични за луксузни работи и повеќе за шетање....!
Немам носено пума за да кажам за комфорт и издржливост, арно ама на изглед ич не ми се по кејф. Сите се воглавно ист модел со мали промени. Бар овде кај нас.
Кај адидас и најк имаш скејт, air, за тенис, ау бау... доста поголем избор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom