Какви патики носите?

LustingVertigo

Puppets. I pull their strings,they dance.
Член од
1 декември 2017
Мислења
218
Поени од реакции
92
Препорачајте издржлива и комфорна патика ?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.431
Поени од реакции
713
Прегледај го приврзокот 252980
Прегледај го приврзокот 252981
Прегледај го приврзокот 252982
Полеси се од чорапи. Ова ми се втори vivo и сум презадоволна. Малку бев скепик дека гумата нема да издржи и дека ќе ми бидат камен стапалата, ама се е супер. слободно може и во зима да се носат.
Нарачка или на лице место ги зема од некој шоп? Прашувам највеќе за бројот зашто ги гледам tracker fg mens и ги думам ептен засега.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.313
Поени од реакции
4.303
Нарачка или на лице место ги зема од некој шоп? Прашувам највеќе за бројот зашто ги гледам tracker fg mens и ги думам ептен засега.
Од продавница ги купив, ама пример иако носам обично 36 овие се 37. Исто и за машките, сите што имаат купено се со број плус од обично што носат.

Те советуувам ако си во можност на лице место да ги пробаш пред да купуваш.
 
Последно уредено:

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
862
Поени од реакции
1.060
23373555-3C13-424A-AB62-D881BC764485.jpeg

povlekuvam se loso so sum rekol za adidas
adidas adipower, za teretana
pocvrsto nesto ne sum stavil na noga do sega
plus ti davaat ako sakas nesto plus da isprintas od stranata :cool:
 
Член од
20 јули 2020
Мислења
1.275
Поени од реакции
8.847
На врв Bottom