Какви жени сакате?

Член од
10 јануари 2020
Мислења
7
Поени од реакции
8

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Емотивни, и по малку срамежливи.....од надвор наивнa внатре вулкан. Неебена многу а пуна со жар за секс, qr да види доволно да и е. Такво нешто да начекаш е бинго :)
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
776
Поени од реакции
1.161
Тебе мајка ти треба, жени се за пјур плежр.
Се согласувам, ама пак секси е женска ко че ти зготви. The way through a man's heart is his stomach. The way through a woman's heart is her vagina. Просто и едноставно.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Само нечурал, непрскана... природна без шминка само депилација нормално, плус ако е спортски тип одлично :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
А чекај, добро јадење не е пјур плежр? :(
Можеш да нарачаш од било каде, некад и да зготви, ама далеку од куварица бато.
Автоматски споено мислење:

Се согласувам, ама пак секси е женска ко че ти зготви. The way through a man's heart is his stomach. The way through a woman's heart is her vagina. Просто и едноставно.
Vagina is a sacred place.
Абе можев да ти пишам дека со такви барање тешко дека ќе онадиш нешо, ама беф фина..
 

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
1.304
Поени од реакции
4.651
...да успее да го исклучи системот за секундарно препознавање на "синдром од кокошка":)
...да ми го "изебе" мозокот до тој степен да "завивам како волк":D
...останатото се остава на фантазијата и моментот :rolleyes:
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
776
Поени од реакции
1.161
Vagina is a sacred place.
Абе можев да ти пишам дека со такви барање тешко дека ќе онадиш нешо, ама беф фина..
Гледам дека тешко проценуваш лујџе. Ти гледаш само една мала страна од мене, а не ни ме познаваш лично ниту пак дали сум „онадил“ нешто. Зато со таа проценка 90% од лујџето после вела „не го/ја мислев за таков/ва“. Решив така да се позаебавм на темиве, не знам како дојде до то шо го кажа. Да бидам искрен, whatever.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom