Какви деца сакате да имате?

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Какво и да е само да не е само..значи да се две(или ако се може и повеќе :))
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Бисерке, ќе дае Госпо, ќе ги имаш три - такви ко шо треба и ко шо сакаш. Арно ама, не спиј на тоа уво дека ќе останеш витка. Мама не’ нареди тројца: машко, машко, па ја и не се симна под 90 кг жива мера.
Тешка коска, што да праиш.
Сакав јас единаесет машки деца, а останав на ова - едно и вредно.:toe:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Sakam dve maski i dve zenski, za site da moze da imaat pogolemi i pomali brat i sestra. Ustvari znaete so, voopsto ne mi e vazno kolku kako sto, samo da gi imam, da bidat zdravi i srekni!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
2 машки да биде куќа полна со мушки:icon_lol: и плус двајцата да си имаат занимација да не бидат сами
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Сакам едно маљо моме и едно маже да ми го чуват:)
Иначе ептен ми е кеиф едното да е мое, другото да го посвојам...ако имам кеш би посвоила мнооогу деца:)
П.С. Сакам да се интелегентни мали чоечиња и слатки гугувчиња...ќе видиме амин:)
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Сакам 3 деца зошто јас имам брат,а од секогаш сум сакала да имам уште едно помало од мене:)Полот не ми е битен воопшто,само да се здрави и ништо друго не барам:)
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
Edno zensko... Ili pak pogolemo musko i pomalo zensko... Da ima koj da ja brani.. :)
 
Член од
12 март 2007
Мислења
140
Поени од реакции
1
imam edno zensko sto i mi bese zelbata a za drugo so znam moze za smena masko iako dedo mi se veli " kaj nas i magare vo dvorot da stavat magarica ke izleze"
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
две женски едно машко.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Убава комбинација кажа Necrophilia ...две женски и машко...

Плави убави и мирни (мразам бесни деца)...јас па како што не трпам некој да ми се качува на глава ќе ги постројам како војници :):salut:
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
војници бре... ц.ц.ц... многу мразам тортура....
бај д веј уште сега биди сигрен дека децата ке те мразат.

:pos: :pos:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Здрави и живи.
А ако можам да бирам... Две машки - две женски:)
*
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Анастазија напиша:
Здрави и живи.
А ако можам да бирам... Две машки - две женски:)
*
4 деца??? нели се договоривме само 3??? и тоа за третото ке размислиме... може да биде 5-6 години малце подоцна, ти текнува???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom