Каква кола имате/сакате?

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
2014 Porsche Panamera :) преубав ми е..
кога ти е роденден?

покрај музиката и исти коли сакаме :P

само Ферари ми е бр 1 мене ама нема да се бунам и ламбо ако имам
ама еве ламбото за тебе а за мене поршето :)

доста ми е е фичовци и пегли
само чекам да ми падни Ријана Станојка (со се лотото)
:D
 
Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
кога ти е роденден?

покрај музиката и исти коли сакаме :P

само Ферари ми е бр 1 мене ама нема да се бунам и ламбо ако имам
ама еве ламбото за тебе а за мене поршето :)

доста ми е е фичовци и пегли
само чекам да ми падни Ријана Станојка (со се лотото)
:D
Роденден ? Сакаш ламбо да ми поклониш ? :D Ја би ипак за поршево, ламбо има една мана - многу е ниско внатре..а делува моќно даа
Гледам и аватарите ни се слични - секси :P:)
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
Роденден ? Сакаш ламбо да ми поклониш ? :D Ја би ипак за поршево, ламбо има една мана - многу е ниско внатре..а делува моќно даа
Гледам и аватарите ни се слични - секси :P:)

ОК јас ќе си го поклонам ама има време за тоа
па сега сакам C-Class.....Mercedes C-Class

 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
307
Голф 2 од 1989 со само 300 километри го чувам закопан во земја ! 1.6Д
 

Kajgana Shop

На врв Bottom