Каква долна облека носите ?

Каква долна облека носите ?!

  • Боксерки

    Гласови: 186 52,7%
  • Обичен памучен долен веш

    Гласови: 116 32,9%
  • Танга

    Гласови: 33 9,3%
  • Друго

    Гласови: 18 5,1%

  • Вкупно гласачи
    353
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Темава како за Надал да е отворена :pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
За по дома, ПРСЛУК НЕ...
За материјал - памучна долна облека (имам на претек) и најудобно ми е...
За излегување - може да дојде танга во предвид, али само ако пантолоните или сукњата што ги носам се со светла боја или тенки...МРАЗАМ ТАНГИ...

Порано го правев обратното (24 часа бев со прслук на мене...)
 
С

Сатори

Гостин
Зависи за што ... во принцип не преферирам долна облека, закоравена феминистка сум, во минатиот живот палев градници. :icon_lol:
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Класични, но не од оние белите што ги бев носел као дете. Боксерки не ми се по мерак, и јајцата ми се праат пача летно време у нив. У класична се осеќам посекси и пооткриен. И за спорт ми се добри, поубаво ми ја упиваат потта од тој дел и не ми се плескаат јајцата дур трчам.
 
Член од
21 јуни 2021
Мислења
1.099
Поени од реакции
3.469
И слип и тесни боксерки. Само да не се гаќи кренати до папок, тоа страшно ми кине живци. И да не бидат светла или бела боја, темно си е темно.
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
362
Поени од реакции
809
И слип и боксерки ма да повеќе сум со боксерки. Пред некое време купив оние широки боксерки со копче напред за спиење ама толку се нејебозовни што ни кога сум сам со себе не сакам да ги облечам. :confused:
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Боксерки само боксерки не ми се никаков проблем многу полесно коа ќе се разбуди господинот.. А ако се гаќи си го наебал
 

Kajgana Shop

На врв Bottom