Каде се наоѓа вселената ?

Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.103
Поени од реакции
18.734
Не се правам ништо... Буџетот милионски на НАСА и расте ама ете не постоела таква организација... Да се чудиш!
Брат, све е една симулација ништо не е реално и све е илузија, ние сме само програмирани роботи кои работат по една скрипта.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.669
Поени од реакции
21.201
Не се правам ништо... Буџетот милионски на НАСА и расте ама ете не постоела таква организација... Да се чудиш!
Каков буџет бе? Од кого? Од измислената Америка? Не знам дали си гледал видеа по интернет, но тоа дека постои Америка е заговор од Англија, со глумци од Англија. Зошто мислиш зборат англиски, а не амерички?
 

Red Zurla

Авион
Член од
29 јули 2021
Мислења
616
Поени од реакции
691
Каков буџет бе? Од кого? Од измислената Америка? Не знам дали си гледал видеа по интернет, но тоа дека постои Америка е заговор од Англија, со глумци од Англија. Зошто мислиш зборат англиски, а не амерички?
Можно е не сум запознаен...
Автоматски споено мислење:

Брат, све е една симулација ништо не е реално и све е илузија, ние сме само програмирани роботи кои работат по една скрипта.
Има смисла се сложувам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom