Каде може да најдам? (Општи прашања)

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Vo impact shop vidi imaat na fb sliki od robata
На ФБ страната на Импакт видов супер се меѓутоа мене не ми требаат за планинарење туку за во град. Мислам дека во Евро Азија од поодамна гледав ....
Фала позз
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Citizen_SRP-80_01.jpg Дигитрон SRP-80 Citizen некој да не чува и сака да го продаде или знае каде може да се најде?
 
Член од
26 ноември 2014
Мислења
834
Поени од реакции
1.368
Кои се најефтините копирници во Скопје? Секаде ли е 2+ ден. по лист? Имам големи количини за копирање..
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Кои се најефтините копирници во Скопје? Секаде ли е 2+ ден. по лист? Имам големи количини за копирање..
Види у скопјанка, мислам така се викаше трговскиот, Либро и Зоки. Едно време имаа демек 0,65 за страна, дали е уште толку, и дали е таа цена за копии они што продаваат, или и да ископираат нешто од надвор, неам појма.



п.с. Кај да најдам у Скопје-во маски слични на долниве?



едит:
Да бе, мавровка, не знам што ме однесе натаму...

Едно вакво за мене :tapp:
:D
 
Последно уредено:
Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.695
Кои се најефтините копирници во Скопје? Секаде ли е 2+ ден. по лист? Имам големи количини за копирање..
Мавровка се вика трговскиот, друго место преминот кај саем/континентал за накај ПМФ и таму е некоја таква цена од 0,65-0,75 денари за страна колку што знам.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
Каде да најдам најевтин wannabe zippo упаљач? Дали на битпазар да барам?
 
Член од
3 јануари 2013
Мислења
5
Поени од реакции
0
Дали знае некој каде би можел да најдам БЕНТОНИТ?, ова е глина за прочистување на бело вино
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
42
Поени од реакции
2
каде да најдам тецност за бронирање на оружје? ви благодарам однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom