Каде може да најдам? (Општи прашања)

Zbo

Член од
12 јануари 2014
Мислења
107
Поени од реакции
277
некој да не знае дали и каде има печени клавчиња-пченка ни Скопје?
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
Добар чадор во Прилеп?
 
Член од
18 август 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Дали некој може да ми каже каде можам да најдам акустична пена(сунгери) ? :)
 

Attachments

Член од
24 јуни 2014
Мислења
73
Поени од реакции
6
се наоѓа ли нешто до кај 1700мкд во продавницана на Сваровски на ул. Македонија? обетки, ланче, алка.. што знам, за поклон ми треба а страна на нет не најдов :icon_lol::pos:
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
се наоѓа ли нешто до кај 1700мкд во продавницана на Сваровски на ул. Македонија? обетки, ланче, алка.. што знам, за поклон ми треба а страна на нет не најдов :icon_lol::pos:
aliexpress, ако не се разбира дотичната особа едно брдо бижутерија ќе купиш за тие пари
 
Член од
19 јули 2012
Мислења
103
Поени од реакции
67
се наоѓа ли нешто до кај 1700мкд во продавницана на Сваровски на ул. Македонија? обетки, ланче, алка.. што знам, за поклон ми треба а страна на нет не најдов :icon_lol::pos:
Не знам таму дали има Сваровски до 1700, ама парчиња Сваровски има до 1700 и поефтини во Аморини.[DOUBLEPOST=1408450710][/DOUBLEPOST]
Дали некој може да ми каже каде можам да најдам акустична пена(сунгери) ? :)
Некој ќе прави студио :) Вакви работи имаш во добро опремениве фирми што работат со градежни материјали. Провери во Ројал Инвест, би требало да имаат.
 
Последно уредено:

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130
Дали негде кај нас во државава може да се најде течна пластика за правење минијатурни фигури во стилот на клипов https://www.youtube.com/watch?v=Zs9SBpday84.

За да се добие нешто вакво.
 
H

HoT IcE

Гостин
Ефтини украси за соба, општо работи за уредување соба, ентериер?
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Ќе може некој да ми го означи на мапа ова крофниве од хром кај се? :D
Не сум бил никад, така да со насоки нема да се снајдам, вака најлесно :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom