Каде може да најдам? (Општи прашања)

Џ

ЏинЏер

Гостин
Во продавници на КРШ? Имаш у ГТЦ, Зебра и Сити Мол. Додуша држат играчки од некои брендови и троа поскапички се, ама можеш и таму да провериш.
Паре нису проблем, не е за мене :D
Фала ти многу, ќе проверам деновиве. :pipi:
 
B

beaverknight

Гостин
Гајс знае некој каде у Скопјево можам да најдам продавничка што праи custom маички? :D
ps: да бидат квалитетни се разбира. :)
 
Последно уредено од модератор:

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Гајс знае некој каде у Скопјево можам да најдам продавничка што праи custom маички? :D
ps: да бидат квалитетни се разбира. :)
обрати се ТУКА, имаш контакт на страната
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.706
Поени од реакции
35.154
Дa ми препoрaчaте мaтемaтикa привaтни чaсoви некoј штo држи oкoлу центaр, вaкa дa се пoфaлите oд некoгo. Ми oтиде кoлoквиумoт упм.
Ти го пишаа Злате од Битола, држи часови во Маџир Маало, ако не се лажам и улицата каде што ги држи часовите се вика Маџир Маало.
Ако сеуште бараш може и бројче да ти обезбедам.
 

AniMagus

ペルソナ
Член од
20 октомври 2012
Мислења
1.161
Поени од реакции
4.292
Се надевам пишувам на правилна тема, ако сум утнала преместете кај што треба. :X3:

Некој да ми препорача лекар во Кисела Вода? Preferably тука негде кај општината ... Пошто матичниот ми е во друг град, а итно ми треба да се префрлам кај друг, за да ми се препишат лекови.
 
Член од
12 мај 2015
Мислења
6
Поени од реакции
5
Дали знае некој каде можам да најдам играчка тоа мечот од Star wars? :rolleyes::cool:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147


Баш, ама баш ваква руска капа кај има? Освен у Русија нормално.

Или барем ваква зимска:

 

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250


Баш, ама баш ваква руска капа кај има? Освен у Русија нормално.

Или барем ваква зимска:

Рики дуќaн зa кaпи имaш вo Гтц и специјaлнa прoдaвницa вo чaршијa(двете се мaли). Кaкo првaтa истo прoвери вo тргoвскиoт Џaмбo,кoгa влегувaш oд влезoт штo не е кaрши бaнките,дoле имa еднa прoдaвничкa зa accesories,дo цвеќaрaтa. Кaкo втoрaтa видoв вo мaркетoт Верo вo Џaмбo,вo делoт штo е зa тoплинки,чoрaпи..имaше некoјa вaквa кaпa :)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.256
Поени од реакции
2.247
Има некој налетано на нешто вакво кај нас:
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-fitness-strike-bag-762217?colcode=76221703

Јас имам видено само онакви што се закачуваат на таван, вакво со постоље не. Правам некако математики да го нарачам во Бугарија па од таму да одам да си го земам, ама ѓавол и пол ми излегува така.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom