Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
30 октомври 2012
Мислења
74
Поени од реакции
172
Дали има некој шоп за мајци со бендови во Ск?
Инфлуенс во Лепокарија го затворија, така да југотон мислам дека единствено место сега.
Или да си испринташ повеќе се исплати :)
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
442
Поени од реакции
96
Инфлуенс во Лепокарија го затворија, така да југотон мислам дека единствено место сега.
Или да си испринташ повеќе се исплати :)
Не се исплати да принташ
за 2 мајци ми тражија 800 денара
мајци од мене


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.286
Поени од реакции
16.324
Дечки, стикери/налепници за на ѕид каде продаваат низ Скопјево?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.741
Поени од реакции
1.493
Дечки, стикери/налепници за на ѕид каде продаваат низ Скопјево?
Види во прографика може да ти изработат ама прво види си на али колку се движат да не те содерат :)
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.286
Поени од реакции
16.324
Види во прографика може да ти изработат ама прво види си на али колку се движат да не те содерат :)
Мислев на готови модели, вака нешто.
Гуглав за кај нас, ама онлајн нарачки има, си реков нешо продавници да не има што продаваат, сакам да ги видам прво пред да купам :)
 

Roronoa

Македонец
Член од
20 декември 2014
Мислења
62
Поени од реакции
60
кај да најдам/да си купам нешто за затемнување на прозорците ... сакам да ја намалам светлината а и со тоа ваљда помалку ќе се намали и топлината


исто така би сакал да знам каде има некое место (освен тоа никаквото во гтц) каде што се продаваат беретки со наши симболи
 
Член од
27 август 2015
Мислења
12
Поени од реакции
1
Zdravo na site forumdzii:) me interesira dali znaete nekoja organizacija za volontiranje,kaj sto vie ste volontirale i ste zadovolni i kade po izvesen period na volontiranje ke ti platat barem minimalno?fala odnapred na odgovorot imajte ubav den:)
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.178
Поени од реакции
2.129
Dali gi ima slusalkive kaj nas da ne znae nekoj? KINGSTON HYPER X CLOUD 2
 
H

HoT IcE

Гостин
Дали постои шампон за побрзо растење на коса? И кај да најдам, каков?
Женцки.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.431
Поени од реакции
4.928
Дали постои шампон за побрзо растење на коса? И кај да најдам, каков?
Женцки.
знам дека има ампули за побрзо растење ама колку се делотворни незнам, еве веќе неколку месеци викам ќе ставам и никако да го направам тоа
Стварно женски дајте некој совет не се трпи ова веќе, мора да убрзаме раст некако
 
H

HoT IcE

Гостин
знам дека има ампули за побрзо растење ама колку се делотворни незнам, еве веќе неколку месеци викам ќе ставам и никако да го направам тоа
Стварно женски дајте некој совет не се трпи ова веќе, мора да убрзаме раст некако
Исто.
@ЏинЏер @Ilumious
:D
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
1. Рицинусово масло - Го нанесуваш на корените од косата, завиткуваш со кеса, оставаш да делува 2-3 саати и плакнеш со млака вода. 2-3 пати неделно.

2. Шампон од коприва - За поголем ефект во него ставаш 10тина таблети Б-комплекс, оставаш да отстои ден-два, и потоа можеш секојдневно да го користиш за миење на косата.

3. Шампоните со екстракт од пивски квасец од Orzene. Јас додека користев од нив, косата ненормално брзо ми растеше.

Плус, можеш во аптеки да побараш шампони/ампули за таа намена, има доста избор, ама се троа поскапи од методиве што ти ги наведов :D

[DOUBLEPOST=1442774148][/DOUBLEPOST]
знам дека има ампули за побрзо растење ама колку се делотворни незнам, еве веќе неколку месеци викам ќе ставам и никако да го направам тоа
Стварно женски дајте некој совет не се трпи ова веќе, мора да убрзаме раст некако
Што се брзаш па ти? Баш си топ со сегашнава фризура :D
 
Последно уредено од модератор:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
знам дека има ампули за побрзо растење ама колку се делотворни незнам, еве веќе неколку месеци викам ќе ставам и никако да го направам тоа
Стварно женски дајте некој совет не се трпи ова веќе, мора да убрзаме раст некако
Ова што ви рече Џинџер и



овој шампон. Исто така од Recept линијата на Субрина, оние зелените, може било кој, сите се добри ама највеќе го нудат овој.



Сестра ми еднаш влезе у филм ќе окелавувала, не знам што (kids these days) па купи таков и ја ради неа тој период секој месец на фризер морав да одам да се шишам. И реков да прекине додека не сум станала како Фелаини :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom