Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
3 август 2012
Мислења
431
Поени од реакции
1.012
Мачето ми истури цело шише оцет на плочките. :facepalm:

Како да ја отстранам миризбата? Пробав и со арф, и со освежувач, и триста хемикалии и чуда, и прозорци и врати, се` живо отворив и уште ми мириса, неможам више. :place:
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.149
каде можам да најдам ваков брич во Штип
Во штип незнам во скопје имаш во рамстор. Провери во ТУШ маркетот во штип тој е поголем и би требало да е поснабден. Иначе моделов што ти го постираше тешко да го најдеш ама брич што работи на тој принцип ќе најдеш. Во рамстор скопје сличен брич е 250 денари

Испратено преку македонски пошти
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
На такви мислам (карго панталони)
Карго од мое искуство е најдобро да купиш во арми шопот кај влада. Одма до Кригла се наоѓа.
Е сега, цената не е 1000 ден, али вреди. Со години ќе ги носиш, во нормални услови вероватно 3-4 год, и нема ни да се излижат, ни попушти конецот, а пак за кинење да не збориме. Амерички се. Види и размисли.
 
Член од
24 јуни 2014
Мислења
73
Поени од реакции
6
кои автобуси одат накај градски парк ? (а поминуваат од кај рекорд) :D
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.794
Поени од реакции
6.208
кои автобуси одат накај градски парк ? (а поминуваат од кај рекорд) :D
15A[DOUBLEPOST=1412361306][/DOUBLEPOST]
дечки кај може да се купи хелиум низ Скопјево?
http://www.messer.com.mk/index.php?id=43
http://www.tgs.com.mk/[DOUBLEPOST=1412361374][/DOUBLEPOST]
каде можам да најдам ваков брич во Штип
Во сите поголеми маркети, Веро, Тинекс, Рамстор, .....Има таков модел на WILKINSONS
http://www.wilkinsonsword.co.uk/men/products/classic
 
Последно уредено:
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Каде има низ Скопје добри копии од парфеми? (Vip Men *Carolina Herrera, Paco Rabane one milion, aqua di gio) или пак некој друг добар парфем да препорачате до 1000ка макс.
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Полнач за батерии AAA (Ax3) и кој батерии да ги земам? Полначот не мора скап да е, батеријата да биде од најкваалитетните за полнење и да држи. Џамбо прво што ми текнува па ако некој знае со сигурност да потврди, па уште ако знае и цена ќе биде пресупер. . :)
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Полнач за батерии AAA (Ax3) и кој батерии да ги земам? Полначот не мора скап да е, батеријата да биде од најкваалитетните за полнење и да држи. Џамбо прво што ми текнува па ако некој знае со сигурност да потврди, па уште ако знае и цена ќе биде пресупер. . :)
Baterii od Energizer ti se najdobri. A za polnac neznam :/
 
Член од
2 октомври 2014
Мислења
13
Поени од реакции
4
ама ми треба по латентна верзија на хелиум продукт, за дување балони, во некој супер маркет или слично
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.323
Поени од реакции
17.775
Полнач за батерии AAA (Ax3) и кој батерии да ги земам? Полначот не мора скап да е, батеријата да биде од најкваалитетните за полнење и да држи. Џамбо прво што ми текнува па ако некој знае со сигурност да потврди, па уште ако знае и цена ќе биде пресупер. . :)
А бе сеа не знам дали се најквалитетните, ама јас имам Energizer, ги користам за фотоапарат и држат дооста. :D Ваков е полначот, со него може да се полнат и големи и мали батерии. Го купив од маалски супермаркет, така што би требало во сите поголеми маркети да го има. Не ме фаќај за збор, ама околу 1000 е. Го купив одамна и не ми текнува баш цената... :D
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.149
Полнач за батерии AAA (Ax3) и кој батерии да ги земам? Полначот не мора скап да е, батеријата да биде од најкваалитетните за полнење и да држи. Џамбо прво што ми текнува па ако некој знае со сигурност да потврди, па уште ако знае и цена ќе биде пресупер. . :)
http://www.anhoch.com/pcmarket/?cat_id=401
ќе најдеш и полнач и батерии, може не се батериите што ти ги препорачаа ама вршат супер работа. Ако сакаш повеќе да траат барај ги со поголем капацитет т.е. поголем mAH
 

Kajgana Shop

На врв Bottom