Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
За цена да незнаеш нешто колку пари се:):):)
Не сум прaшaл дo сегa пo кoјa ценa се прoдaвaaт, нo имaм слушнaтo декa биле 500+ еврoпски. Нaјдoбрo дa се рaспрaшaш зa oвoј штo ти ги пoсoчив и дa прaшaш, бтв мислaм декa Зoрaн се викa, еднo време имaше и реклaмa пo oглaсиве
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Кај можам да најдам електрично ќебе ???
Немам потреба да користам вакво ќебе, но пребарав на интернет и еве ти ги резултатитите кои ми ги даде па може ке ти се допадне некоја понуда: Дормео, Оглас од Реклама 5 и една истечена понуда од колектива ама има информација во која продавница има вакви ќебиња.
 
Член од
3 август 2012
Мислења
431
Поени од реакции
1.012
Не знаев κаде да го сместам пρашањево, нема соодветна тема баш, ме интеρесиρа дали неκој од членовиве κој студиρа или има студиρано на УΚИМ има слушано детсκа и младинсκа психопатологија од пρоф. Maρија Ρалева? Избоρен ми е, па....
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не знаев κаде да го сместам пρашањево, нема соодветна тема баш, ме интеρесиρа дали неκој од членовиве κој студиρа или има студиρано на УΚИМ има слушано детсκа и младинсκа психопатологија од пρоф. Maρија Ρалева? Избоρен ми е, па....
На кој факултет и кој смер е ова?
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Каде можам да најдам од тие наметките за дожд што се од најлон или таков материјал?
Иди на Зелен Пазар кај Собрание во пролазот меѓу цвеќињата и тезгите каде што се продаваат пластични работи, виљушки итн. итн...
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Член од
16 септември 2014
Мислења
10
Поени од реакции
0
kade mozam da najdam vo nekoja mobilara do 3000 denari alcatel one touch idol itno mi e mnogu ? ili nekoj da ne prodava
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
56
Поени од реакции
10
Каде може да се наjде храна за жаби? Потребни ми се муви, штурци, други инсекти или црви.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom