Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.967
борис трајковски? фала иначе.. а да не знаеш колку се патиките од типот на овој модел?

Мислам дека истиот модел, само сиви пред 2 години ги земав за помалку од 2 илјади. Нема на што, само најдобронамерен совет, немој :D
 
Член од
11 јули 2013
Мислења
19
Поени од реакции
1
Мислам дека истиот модел, само сиви пред 2 години ги земав за помалку од 2 илјади. Нема на што, само најдобронамерен совет, немој :D
па затоа дека мислам дека се ефтини не е ни проблем ако не се баш квалитетни :D фала многу​
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
па затоа дека мислам дека се ефтини не е ни проблем ако не се баш квалитетни :D фала многу​
Секој пат нема врска цената... ти можеш патики да купиш од Зара, од Адидас.. па да не ти чинат, а можеш да купиш и од Шутка и од Кинеската па супер да ти бидат :)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.967
Секој пат нема врска цената... ти можеш патики да купиш од Зара, од Адидас.. па да не ти чинат, а можеш да купиш и од Шутка и од Кинеската па супер да ти бидат :)

Точно. Доказ за издржливост и ниска цена. :D
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.672
Поени од реакции
6.198
Чик Куманово. Освен ако не мислиш на БК.

да не одиме многу офтопик......незнаев дека ги преви и Чик Куманово....истиве влечки...истиот модел се произведуваат и во Иран....последен пат кога купив такви влечки беа направени во Иран.... можеби не се модерни и привлечни за око....но се добри за носење и МНОГУ ИЗДРЖЛИВИ
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Точно. Доказ за издржливост и ниска цена. :D
Точно така, овие влечки му се познати на цел Македонски народ, и на богати и на сиромашни.... , можда влечкиве не се марка, ама ги купуваш 100 денари и си ги носиш 3 години, ако се скинат можеш и да ги сошиеш......... тоа е тој квалитет ;)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.256
Поени од реакции
41.139
Какви три години бе... влечкиве баба ми и дедо ми на село ги носеа од мое најрано сеќавање за нив. Уште се здрави :D
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Какви три години бе... влечкиве баба ми и дедо ми на село ги носеа од мое најрано сеќавање за нив. Уште се здрави :D
Три години се скроз нови, иначе да ова е најквалитетниот производ од типот обувки :)
П.С. Имам чуено дека се викаат Шлапатарки :LOL:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.598
Три години се скроз нови, иначе да ова е најквалитетниот производ од типот обувки :)
П.С. Имам чуено дека се викаат Шлапатарки :LOL:
веќе кажав еден назив, “лајнарки“, али и како гомнарки се познати кај мене у маало :D
 
Член од
10 декември 2011
Мислења
228
Поени од реакции
150
Дечки да не знае некој Јенга играва каде ја има.
Негде по Скопјево, Велес ја нема дефинитивно :) ... А и шо пари е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom