Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
5 јануари 2008
Мислења
65
Поени од реакции
16
Да не знае некој каде можам да најдам карикатурист во Охрид, не зборувам за на кеј пошто очигледно не сретнав ни еден. Да не знае некој контакт/број/име/друга локација освен кејот?

Фала унапред !
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
625
Поени од реакции
109
силиконски полнач за перници ?!
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
939
Бела кошула што иде и на фармерки да се носи,само да биде чиста,без џебови и други работи на неа?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
708
Поени од реакции
333
Чадор за на плажа? :) Гледав во Џамбо ама многу е тенко платното...
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.336
Поени од реакции
7.012
Вака сеа.. несмеам да ја изложувам главата на сонце.. па морам нон-стоп да сум со бела капа... ама проблемот е кога ќе идам на море... кога ќе пливам.. ми треба некоја капа што ќе можам да пливам со неа и да ме штити од сонцето.. Кај да најдам таква...? Прво си помислив оние за пливање Speedo, но тие се гумени и мн. жешко ќе биде со нив на отворено... Сеа си мислам за некоја како на ватерполистине што носат, па знаете ли кај да најдам такво нешто?

Види во џамбо, имаше разни капи и шешири големи.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.500
Знаете ли одприлика колку чини курсот за фризер во работнички и колку време се учи? :)
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.165
Чадор за на плажа? :) Гледав во Џамбо ама многу е тенко платното...
Ако не најдеш низ Скопјево чадор за на плажа, секогаш имај ја на ум опцијата да го купиш таму кај што ќе одиш на одмор :). Татко ми така купи два чадора, далеку поквалитетни од овие низ град, а не беа многу скапи :)))).
 
Член од
26 февруари 2013
Мислења
116
Поени од реакции
31
"NASER ORIC: SREBRENICA SVJEDOCI I OPTUZUJE" Каде можам да ја најдам книгава?
 
M

Muranyi

Гостин
Бела кошула што иде и на фармерки да се носи,само да биде чиста,без џебови и други работи на неа?
Во НОЕЛ во ГТЦ имаш широк избор на кошули по поволни цени и мислам дека на две купени,трета гратис ти даваат или така нешто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom